سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر:

بهترین هدیه به اهالی محلات جنوبی جابجایی سایت زباله است

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر گفت: سایت دفن زباله شهر بوشهر در جاده نیروگاه بسیار نامناسب و غیر بهداشتی است و علاوه بر مسائل بهداشتی و زیست محیطی چهره آن منطقه که محل تردد شخصیتهای ملی و بین المللی به نیروگاه اتمی است را نامناسب کرده است.

آخرین اخبار
۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خدیجه گرشاسبی رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شوراشهر بوشهر گفت: موضوع انتقال سایت دفن زباله شهر بوشهر از سالهای قبل مطرح بوده اما که تا کنون اقدامام اساسی انجام نشده است و این موضوع شهروندان محلات جنوبی را دچار مشکل کرده است.

گرشاسبی بیان کرد:  هنگام آتش زدن زباله ها دود های الوده آن تا مناطق سرتل و رایانی میرسد و باعث نارضایتی شدید مردم این منطقه شده است.

وی در خصوص مطالبه گری فعالین اجتماعی در این خصوص افزود: مطالبه جدی همه شهروندان بویژه شهروندان محلات جنوبی، انتقال سایت دفن زباله به خارج از شهر است از این رو بهترین هدیه به اهالی محلات جنوبی جابجایی سایت زباله می باشد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر خاطر نشان کرد: درخواست دارم این موضوع که سلامت شهروندان را به خطر انداخته در دستور کار شورا قرار گیرد و با تعامل با نیروگاه و مدیریت استان به وضعیت سایت دفن زباله های شهر رسیدگی شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !