سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جَو از آن کیست؟ پیر یاجوان؟

آخرین اخبار
۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

رهبر انقلاب می فرمایند: به نظر من علاج مشکلات کشور ،دولت جوان حزب الهی و جوان مومن است که میتواند کشور را از راه های دشوار عبور بدهد

هشت دلیل برای اینکه چرا استاندار دولت سیزدهم در استان بوشهر باید جوانی با روحیه انقلابی باشد.

اولین قدم فرایند تحقق دولت اسلامی تغییر کارگزاران است که این فرآیند بر مبنای بیانات رهبر معظم انقلاب فقط از یک جوان انقلابی و معتقد به نطام فکری رهبری بر می اید.

رییس جمهور محترم بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده و قطعا انتخاب یک استاندار جوان برای استان بوشهر حرکت در مسیر تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.

مطالبه نماینده ولی فقیه برای تربیت ، هدایت و ولایتمداری جوانان استان، استانداری جوان با روحیه انقلابی است.

استان بوشهر در گذشته گوشت قربانی برای سهم خواهی جریانات سیاسی و پارکینگی برای بازنشسته ها و افراد خسته و کم تحرک بوده و در این زمان به چهره ای امید بخش نیاز دارد و چهره یک استاندار جوان امید آفرین است.

جریان اعتدال و اصلاحات منتظر انتصاب یک استاندار سالخورده اند تا اولین استاندار دولت قبل که جوانی ۳۷ ساله بود را به رخ انقلابیون بوشهر کشیده و زمینه را برای تخریب دولت فراهم نمایند.

بوشهر استانی جامع است و تمام زیر سیتم های نظام را یکجا در خود جمع دارد لذا استاندار باید خستگی ناپذیر در همه جبهه ها و عرصه ها تحول آفرین باشد و این از یک استاندار جوان بر می آید.

استاندار جوان در بوشهر یعنی انتصاب مدیران فرمانداران و بخشداران جوان که خونی تازه در رگهای خشکیده این استان جاری خواهد کرد.

انتخاب استاندار جوان در بوشهر نشان خواهد داد که رییس جمهور و وزیر کشور عزتمندانه در مقابل فشارها و جریانات برای انتصاب افراد سالخورده و یا کم تحرک مقاومت کرده و علاوه بر رزومه افراد به شاخص های دیگر از نگاه رهبری نیز توجه ویژه ای داشته اند.

در پایان باید گفت: هزار نکته باریکتر زمو اینجاستنه هر که سر بتراشد قلندری داند

یادداشت: علی اکبر مزارعی

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !