سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون سیاسی استاندار هشدار داد:

احتمال بروز فاجعه‌ی بزرگ و افزایش میزان مرگ‌ومیر

ایرانی گفت: اگر سطح خدمات درمانی استان متناسب با شرایط بیماری آماده نشود احتمال بروز فاجعه بزرگ و افزایش میزان مرگ و میرها در استان دور از ذهن نخواهد بود.

آخرین اخبار
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد تقی ایرانی معاون سیاسی استاندار بوشهر با اشاره به وضعت کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: این روزها شاهد افزایش میزان ابتلاء و بستری‌های کرونایی در استان بوشهر و کار به جایی رسیده است که همه ظرفیت بیمارستان های استان پر شده است.

ایرانی افزود: در حال حاضر ابتلای روزانه بیش از ۶۰۰ نفر به کرونا باعث شده است تعداد افراد بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر از ۷۰۰ نفر فراتر برود.

معاون سیاسی استاندار بوشهر عنوان کرد: روند افزایش سریع ایتلا به این بیماری با ظرفیت کنونی قابل پاسخگویی نیست و ظرفیت تخت های بیمارستان‌ی استان و همچنین ظرفیت کادر درمان باید افزایش یابد.

وی تصریح کرد: اگر سطح خدمات درمانی استان متناسب با شرایط بیماری آماده نشود احتمال بروز فاجعه بزرگ و افزایش میزان مرگ و میرها در استان دور از ذهن نخواهد بود.

ایرانی تاکید کرد: بهبود شرایط کرونا تنها به دست کادر درمان نیست و خود وحله ی اول خود مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی باید از شیوع این بیماری پیشگیری کنند.

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !