سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی:

مثل این بود که خودم قهرمان شده باشم/ فروغی خیلی خوب تیراندازی کرد

کیانی گفت: برای من مثل این بود که خودم قهرمان شده باشم و به اندازه‌ی قهرمانی هایی که خودمان کسب می کنیم خوشحال شدم.

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مصطفی کیانی بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی در گفت و گو با سپاس اظهار کرد:من روز مسابقه به طور مستقیم بازی آقای فروغی را می دیدم و واقعا لذت بردم و کیف کردم، خیلی خوب تیر اندازی کرد و توانست با اقتدار پیروز شود.

کیانی افزود: برای من مثل این بود که خودم قهرمان شده باشم و به اندازه‌ی قهرمانی هایی که خودمان کسب می کنیم خوشحال شدم.

بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی بیان کرد: چون می دانم یک ورزشکار برای دریافت مدال مهمی مثل مدال طلای المپیک زحمت بکشد از صمیم قلب برای ایشان خوشحال هستم.

وی تاکید کرد: تاثیر پیروزی و موفقیت این ورزشکار بر ورزش کشور بسیار زیاد است و به همه نشان می دهد که سن فقط یک عدد است. این تیرانداز خیلی ها را امیدوار کرد که با تلاش و کوشش می توان حتی عنوان مهمی مانند قهرمانی در المپیک را کسب کرد.

کیانی تشریح کرد: آقای فروغی با کسب مدال طلای المپیک در رشته ی تیر اندازی زمینه ای را ایجاد کرد که بتوانیم در آینده شاهد حضور و کسب عنوان های مهم جهانی توسط جوانان در رشته ی تیر اندازی و سایر رشته های ورزشی باشیم.

این ملی پوش فوتبال ساحلی بیان کرد: جابجا کردن رکورد جهان کار آسانی نیست و خیلی خیلی کار بزرگی است این مهم شادی بسیار زیادی را برای مردم ایران به همراه داشت و همه مردم ایران خوشحال شدند.

وی عنوان کرد: مسئولان باید دست و پای همچین ورزشکارانی را طلا بگیرند و از آنها حمایت کنند تا بتوانند موفق به کسب عنوان های مهمی مثل مدال طلای المپیک و خوشحالی مردم شوند همچنین نباید گذاشت این ورزشکاران به جز ورزش کردن دغدغه ی دیگری داشته باشند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !