سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده مردم دشتستان در مجلس:

مردم مخالف افتتاح ناقص سد ارغون هستند

رضایی گفت: مردم بخش بوشکان در روزهای گذشته مراجعات حضوری و تلفنی و مجازی فراوانی به ما داشتند که نباید پروژه سد ارغون به صورت ناقص افتتاح شود. مطالبه اصلی مردم این منطقه احداث خط انتقال آب از سد ارغون به شهر کلمه است.

آخرین اخبار
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح سد ارغون ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران ساخت این پروژه اظهار کرد:  کمبود اعتبار به‌عنوان یکی از مهمترین مشکلات حوزه آب کشور است و  وضعیت بوشهر در حوزه آب تفاوت چندانی با خوزستان ندارد و اینکه مردم اعتراضی نمی‌کنند به نشانه نداشتن مشکل نیست.

رضایی افزود: مردم نجیب دشتستان علی‌رغم مشکلات فراوان اعتراضی نکرده‌اند و این موضوع نباید باعث بی‌توجهی به مشکلات آنها در زمینه آب شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بوشکان محروم‌ترین بخش استان بوشهر است و وضعیت مسیر مرکز شهرستان تا شهر کلمه باید بهبود یابد و از همه مسئولان می‌خواهم که برای حل مشکلات این بخش به میدان بیایند.

رضایی تاکید کرد: مردم بخش بوشکان در روزهای گذشته مراجعات حضوری و تلفنی و مجازی فراوانی به ما داشتند که نباید پروژه سد ارغون به صورت ناقص افتتاح شود. مطالبه اصلی مردم این منطقه احداث خط انتقال آب از سد ارغون به شهر کلمه است.

وی بیان کرد: انتظار داریم که این پروژه پیگیری شود و در سریع‌ترین زمان برای احداث خط انتقال آب از سد ارغون به کلمه اقدام شود تا مردم از مزایای این سد بهره‌مند شوند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !