سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مردم از مزایای سد بهره‌مند شوند؛

تکمیل خط انتقال آب از سد ارغون مطالبه جدی مردم کلمه است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سریع‌ترین زمان برای احداث خط انتقال آب از سد ارغون به کلمه اقدام شود تا مردم از مزایای این سد بهره‌مند شوند.

آخرین اخبار
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی در آئین افتتاح سد ارغون دشتستان با بیان اینکه به مسئله کمبود اعتبار به‌عنوان یکی از مهمترین مشکلات حوزه آب کشور، اظهار کرد: وضعیت بوشهر در حوزه آب تفاوت چندانی با خوزستان ندارد و اینکه مردم اعتراضی نمی‌کنند به نشانه نداشتن مشکل نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم نجیب دشتستان علی‌رغم مشکلات فراوان اعتراضی نکرده‌اند و این موضوع نباید باعث بی‌توجهی به مشکلات شود.

وی با اشاره به اینکه بوشکان محروم‌ترین بخش استان بوشهر است، اضافه کرد: وضعیت مسیر مرکز شهرستان تا شهر کلمه باید بهبود یابد و از همه مسئولان می‌خواهم که برای حل مشکلات این بخش به میدان بیایند.

رضایی تاکید کرد: مردم بخش بوشکان طی روزهای گذشته مراجعات حضوری و تلفنی و مجازی فراوانی به ما داشتند که نباید پروژه سد ارغون به صورت ناقص افتتاح شود. مطالبه اصلی مردم این منطقه احداث خط انتقال آب از سد ارغون به شهر کلمه است.

وی بیان کرد: انتظار داریم که این پروژه پیگیری شود و در سریع‌ترین زمان برای احداث خط انتقال آب از سد ارغون به کلمه اقدام شود تا مردم از مزایای این سد بهره‌مند شوند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس با انتقاد شدید از روند توزیع و تخصیص اعتبارات در کشور خواستار توجه به اولویت‌های اصلی کشور و مردم همچون مسائل حوزه آب و برق شد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !