یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده مردم دشتستان:

باید زیان‌های صنایع پارس جنوبی به استان جبران شود/ شرمنده کارکنان غیررسمی صنعت برق هستیم

رضایی گفت: صنایع مستقر در جنوب استان بوشهر بیشترین زیان را برای استان داشته‌اند و باید با پرداخت حق آلایندگی و مشارکت در رفع مشکلات زیرساختی از جمله برق، این زیان‌ها را جبران کنند.

آخرین اخبار
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سپاس، نیروهای شرکت برق در گرم‌ترین فصل سال تلاش می‌کنند تا مردم در خانه‌ها آرامش داشته باشند، اظهار کرد: حادثه‌ای که برای کارگر شرکت توزیع برق دشتستان رخ داد و کلیپ آن در فضای مجازیی منتشر شد، بیانگر بخشی از مجاهدت‌های نیروهای برق در استان بوشهر نمایش داد که مایه افتخار است.

رضایی گفت: با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری لازم برای افزایش تولید برق انجام نشده و در حال حاضر ۱۱ هزار مگاوات برق برای استان بوشهر کمبود داریم. در برخی نقاط همچنان شاهد خاموشی هستیم. در شرایط فصل تابستان بیشترین فشار به کارکنان صنعت برق وارد می‌شود.

نماینده مردم دشستان در خانه ملت، خاطرنشان کرد: خاموشی صنایع ضربات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد و این خاموشی‌ها می‌تواند در افزایش بیکاری و نیز کمبود اقلام و اجناس در بازار تأثیر داشته باشد.

رضایی با تاکید بر لزوم تلاش دولت آینده برای افزایش سرمایه‌گذاری در صنعت برق، بیان کرد: بخش خصوصی مطالبات بسیار زیادی از صنعت برق دارد که باید زمینه برای پرداخت این مطالبات نیز در دولت آینده فراهم شود. باید شرایط تولید برق پایدار در کشور تأمین شود تا در چنین شرایطی شاهد قطعی برق نباشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: تبدیل وضعیت کارکنان برق یکی از اقدامات مهمی است که با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد. شرمنده کارکنان غیررسمی صنعت برق هستیم و برای حل این معضل اساسی تلاش ویژه‌ای می‌کنیم.

رضایی افزود: صنایع مستقر در جنوب استان بوشهر بیشترین زیان را برای استان داشته‌اند و باید با پرداخت حق آلایندگی و مشارکت در رفع مشکلات زیرساختی از جمله برق، این زیان‌ها را جبران کنند.

وی افزود: یکی از مشکلات مربوط به کمبود ترانس برق در حوزه روستاهای بخش ارم از جمله باغ‌تاج و روستاهای نزدیک به آن است که باید اقدام لازم برای دسترسی بهتر مردم به برق انجام شود.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !