پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی:

۳۰۷ هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد کشور در دست اجرا است+ فیلم

مومنی گفت با بیان اینکه با اشاره به اینکه ۳۰۷ هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد کشور در دست اجرا است گفت: در ۸ سال گذشته ۷۱۰ هزار میلیارد تومان در این مناطق سرمایه‌گذاری شده است.

آخرین اخبار
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حمید رضا مؤمنی بیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه ۱۵ منطقه آزاد در کشور مصوب شده است اظهار داشت: تاکنون ۸ منطقه آزاد در مناطق مختلف فعال است و ۷ منطقه دیگر تقاضای جدید است.

مشاور رئیس جمهور از مثبت شدن تراز تجاری مناطق آزاد تجاری در سه سال گذشته خبر داد و بیان کرد: در ۸ سال گذشته ۴۰۳ هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد کشور سرمایه‌گذاری شده که این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده است.

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه ۳۰۷ هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد کشور در دست اجرا است تصریح کرد: سهم مناطق آزاد تجاری از سرمایه‌گذاری ۷۱۰ هزار میلیارد تومان در ۸ سال گذشته ۸ درصد این سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی انجام شده است.

مؤمنی ، باتأکید بر کمک دولت همانند شهرک‌ها و نواحی صنعتی در مناطق آزاد گفت: برای تولید زیرساخت دولت باید به مناطق آزاد توجه ویژه کند تا مناطق تصویب شده زودتر به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام//

منبع خبر : تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !