پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

لیگ دسته اول فوتبال|شکست « شاهین بوشهر» مقابل « استقلال ملاثانی» در ایستگاه پایانی جام آزادگان

تیم شاهین شهرداری بوشهر در آخرین بازی این فصل رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان، مقابل استقلال ملاثانی شکست خورد.

آخرین اخبار
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 تیم شاهین شهرداری بوشهر در آخرین بازی رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران جام آزادگان شامگاه دوشنبه میزبان تیم استقلال ملاثانی در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود.

تیم شاهین شهرداری بوشهر که در این رقابت‌ها چند بار خود را به تیم‌های بالای جدول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران رساند ولی در بازی هفته گذشته در دیدار با فجر سپاسی شیراز با شکست ۳ بر صفر شانس صعود خود را به لیگ برتر از دست داد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر در ۳۳ بازی گذشته با ۱۳ پیروزی، ۱۴ مساوی و ۶  شکست با ۵۳ امتیاز در رده چهارم و تیم استقلال ملاثانی با ۳۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ دسته اول باشگاه‌های فوتبال ایران قرار دارند.

شاهینی‌ها امشب با ترکیب ادیب زارعی ، حسین خروجی مطلق ، علی گودرزی ، علی اکبر حیدری‌نیا، علیرضا ابراهیمی، محمدرضا شکیب‌خو، امین شجاعیان، حسین نخودکار ، رضا دهقان، مهدی مومنی و میلاد صارمی وارد زمین شدند.

قضاوت این بازی بر عهده رضا درویشی‌نسب، علیرضا شعرانی و اکبر عمرانی بود.

در نیمه نخست برتری با تیم استقلال ملاثانی بود و چند بار موقعیت گل‌زنی را بر روی دروازه تیم شاهین بوشهر خلق کرد تا اینکه در دقیقه ۴۲ رضا رضایی توانست دروازه تیم شاهین بوشهر را باز کند.

در نیمه دوم این بازی تیم شاهین شهرداری بوشهر برای جبران گل خورده ، حملات گسترده‌ای تدارک دید ولی باز این تیم استقلال ملاثانی بود که در دقیقه ۶۳ توسط میلاد پاک‌پرور توانست به گل دوم دست یابد.

در ادامه با وجود فراز و نشیب‌های فراوان‌ ولی دیگر توپ از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رسید تا سه امتیاز این بازی نصیب تیم استقلال ملاثانی شود.

تیم پارس جنوبی جم یکی از تیم‌های دیگر استان بوشهر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران شامگاه دوشنبه در هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان تیم قشقایی شیراز بود که این بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید تا رقابت‌های این فصل از جام آزادگان با ماندگاری دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم در این رقابت‌ها به ایستگاه پایانی برسد.

انتهای پیام//

منبع خبر : تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !