چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر:

مخاطبان بیمه سلامت از پزشکان فقط نسخه الکترونیک درخواست کنند

رمضانی گفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک سازمان بیمه سلامت و جهت محاسبه بیمه ای دارو و خدمات پزشکی ، بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت از پزشکان محترم فقط نسخه الکترونیک درخواست کنند.

آرشیو اخبار
۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پرویز رمضانی مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرگفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک سازمان بیمه سلامت و جهت محاسبه بیمه ای دارو و خدمات پزشکی ، بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت از پزشکان محترم فقط نسخه الکترونیک درخواست کنند.

وی با اشاره به مزایای نسخه الکترونیکی بیان کرد: در شرایط کرونایی مراجعات بسیار زیادی به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد برای صدور دفترچه داشتیم که با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک ، این مراجعات بسیارکمتر شده است و همچنین صرفه جویی در هزینه  و زمان برای چاپ دفترچه ، کاهش خطا های پزشکی ناشی از اشتباه در نسخه پیچی یا ناخوانا بودن نسخ و تسهیل در ارائه خدمات سلامت و مدیریت هوشمند منابع حوزه سلامت از مزایای نسخه نویسی الکترونیک است.

رمضانی در خصوص ارائه خدمت به بیمه شدگان افزود: سازمان بیمه سلامت سامانه هایی با آدرس ذیل طراحی کرده تا دسترسی به خدمات برای بیمه شدگان با سهولت بیشتری صورت بگیرد. سامانه خدمات غیرحضوری https://eservices.ihio.gov.ir/esc مشاهده نسخ الکترونیک تجویز شده است و اطلاع از اعتبار وضعیت بیمه سلامت: #۱۶۶۶*، ارتباط با ما از سامانه تلفنی ۱۶۶۶ است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر عنوان کرد: در راستای اجرای بهتر برنامه نسخه نویسی الکترونیک در استان و ضمن اعلام امادگی برای عقد قرارداد با تمام پزشکان، پزشکان غیرطرف قرارداد نیز می توانند برای ایجاد دسترسی و دریافت نام کاربری و رمز عبور برنامه نسخه نویسی الکترونیکی درسامانه زیر ثبت نام کنند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !