چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با تولد قاسم سلیمانی در بوشهر؛؛

نوزاد بوشهری مدعیان آزادی بیان را به چالش کشید

برجویی: بعد از چند ساعت اینستاگرام پیام هشداری مبنی بر حذف پست قاسم سلیمانی فرستاد و بعد از مدتی نیز آن را حذف کرد حتی بعضی از کسانی که این عکس را بازنشر داده بودند پیجشان بسته شد.

آخرین اخبار
۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

دکتر قاسم برجویی پزشک اطفالی که اخیرا واکنش‌های زیادی بر سر یک پست اینستاگرامی وی در دهکده جهانی به وجود آمد در گفت و گو با خبر نگار سپاس گفت: دوشنبه هفته ی گذشته که برای وزیرت نوزادان به بیمارستان رفته بودم، یک موضوع جالب نظرم را به سمت خودش جلب کرد، یکی از نوزادان پیراهنی منقش به تصویر شهید قاسم سلیمانی به تن داشت که خیلی برایم جالب بود.

برجویی افزود: با توجه به ارادتی که به سردار سلیمانی داشتم به سمت کودک رفتم و در حین معاینه نوزاد مادرش به من گفت که این نوزاد، قاسم سلیمانی هست با نگاهی همراه با کنجکاوی پرسیدم شوخی می کنید؟

این پزشک بخش اطفال افزود: مادر این نوزاد توضیح داد که نام خانوادگی ما سلیمانی هست و ما به عشق حاج قاسم برای فرزندمان اسم قاسم را انتخاب کردیم و الان فرزند ما قاسم سلیمانی است.

وی ادامه داد: آن روز با وجود این که عجله داشتم و کمتر پیش می آمد که همراه با نوزادان بخش عکس بگیرم ولی گوشی را به همکاران دادم و چند عکس از ما گرفتند.

برجویی بیان کرد: بعد از ظهر همان روز این عکس را به همراه نام نوزاد و کمی جزئیات در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کردم.

این پزشک بوشهری گفت: با توجه به اینکه سردار سلیمانی یک شخصیت بین المللی است هم در بین مسلمانان هم مسیحیان و سایر مردم شناخته شده اند این پست در زمان کمی چرخش بسیار زیادی در صفحات اینستا گرام و فضای مجازی پیدا کرد با وجود اینکه صفحه ی اینستاگرام من یک صفحه ی معمولی بود.

وی تصریح کرد: بعد از چند ساعت اینستاگرام پیام هشداری مبنی بر حذف این پیام فرستاد و بعد از مدتی نیز آن را حذف کرد حتی بعضی از کسانی که این عکس را بازنشر داده بودند پیجشان بسته شد.

برجویی تشریح کرد: این موضوع اثبات کننده سخن حضرت آقاست که فرمودند قاسم سلیمانی یک مکتب است و اثبات شد که دشمنان حتی از خبر تولد یک نوزاد به نام قاسم سلیمانی آشفته می شوند و وحشت دارند.

بعد از این اتفاق تماس های زیادی از جاهای مختلف ایران داشتیم که همه می گفتند که کار خوبی انجام شده است حتی شخصی از دبی با من تماس گرفت و ابراز محبت کرد.

پس از این موضوع ما تماسی با حجت الاسلام هاشمی امام جمعه عالی شهر داشتیم و ایشان به صورت خودجوش به دیدار خانواده سلیمانی رفتند و در گوش این نوزاد اذان و اقامه خواندند.

عبدالرحیم سلیمانی پدر قاسم سلیمانی نوزاد بوشهری در گفت و گو با سپاس بیان کرد: ما قبل از شهادت سردار سلیمانی مانند همه ی مردم ایران علاقه و ارادت خاصی نسبت به سردار سلیمانی داشتیم و حتی تابلوی سردار را در بلوار محله ی خود نصب کرده بودیم.

سلیمانی افزود: هنگامی که سردار سلیمانی به شهادت رسید همه ی ما از اینکه یک قهرمان بزرگ را از دست داده بودیم خیلی ناراحت بودیم.

وی بیان کرد: قبل از این که خداوند این فرزند را به ما عنایت فرمایند روزی خانمم به من گفت اگر خدا به ما پسر داد می خواهم نامش را هم نام سردار سلیمانی می خواهم قاسم بگذارم.

سلیمانی گفت: بعد از این که جنسیت فرزندمان مشخص شد نامش را قاسم گذاشتیم که هم نام سردار سلیمانی و به یاری خداوند ادامه دهنده ی راه ایشان باشد.

پدر قاسم تشریح کرد: پس از به دنیا آمدن قاسم ، مادرش لباسی با عکس حاج قاسم که از قبل برایش آماده کرده بود بر تنش پوشیده بود. هنگامی که دکتر برجویی ، پزشک اطفال برای وزیت نوزادان آمد با دیدن تصویر حاج قاسم نظرش جلب شد.

وی خاطر نشان کرد: همسر من به دکتر برجویی گفت نام فرزند ما قاسم سلیمانی هست که همین موضوع باعث شد دکتر خوشش بیاید و تصویر خود به همراه این نوزاد در اینستاگرام منتشر کند.

سلیمانی اشاره کرد: بعد از این اتفاقات واکنش های بسیار خوبی از طرف مردم اتفاق افتاد حتی امام جمعه عالی شهر حجت الاسلام هاشمی به دیدار ما آمد. همه ی این اتفاقات به ما نشان داد که راه را درست انتخاب کرده ایم و مسیئولیتمان را سنگین تر کرد.

انتهای پیام//

 


لیست نظرات

[ hydroxychloroquine online prescription ] [ در تاریخ : ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

hydroxychloroquine generic manufacturers

muscle balloon angioplasty firm

[ cheap plaquenil tablets ] [ در تاریخ : ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

cheap plaquenil tablets

نوزاد بوشهری مدعیان آزادی بیان را به چالش کشید – پایگاه اطلاع رسانی سپاس

[ average cost of hydroxychloroquine ] [ در تاریخ : ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

how to make hydroxychloroquine

recognition right ventricle once

[ availability of hydroxychloroquine ] [ در تاریخ : ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

trump stops taking hydroxychloroquine

gear progestogen corn