چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در حال بروز رسانی؛

انتخابات در سراسر کشور آغاز شد/ جشن سیاسی بزرگ ملت ایران

روند اخذ رای در سراسر کشور برای انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با دستور وزیر کشور آغاز شد.

آخرین اخبار
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با دستور عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور اخذ را در سراسر کشور از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری امروز برگزار می شود.

 

 

۰۷:۰۳؛ رهبر انقلاب رای خود را به صندوق انداختند

رهبر معظم انقلاب در دقایق ابتدایی آغاز فرایند اخذ رای، با حضور در حسینیه امام خمینی (ره)، آرا خود را برای شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات های میان دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، به صندوق انداختند.

۰۷:۰۰؛ اراده و تجلی ملت در انتقال قدرت با صیانت کامل انجام شود

عبدالرضا رحمانی فضلی روز جمعه پس از دستور آغاز به کار رای گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و تبریک ولادت امام رضا گفت: امروز به لطف خدا توفیق داریم با همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی اعم از نظارت، اجرا، قوه قضاییه، هیئت مرکزی اجرایی و نظارت، مجلس، صدا و سیما و همه دستگاه‌ها سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را آغاز کنیم.

وزیر کشور ابراز امیدواری کرد: خداوند متعال به همه ما توفیق بدهد بتوانیم امروز به تکلیف خود در امانت‌داری رای مردم و صیانت از آن و برگزاری انتخابات قانونی سالم و در شرایط بهداشتی با توجه به کرونا را داشته باشیم.

رییس شورای امنیت کشور تصریح کرد: تشکر مجدد می‌کنم از همه کسانی که در بیش از ۶۶ هزار شعبه انتخابات ریاست جمهوری و بیش از ۷۵ هزار شعبه انتخابات شهر و روستا مستقر هستند و  کار را با لطف خداوند متعال آغاز کنند و به یاد خداوند متعال و توکل بر او و با استقبال از مردم در حفظ رای کوشا باشند تا بتوانیم در امنیت کامل و شرایط قانونی این انتخابات را انجام دهیم.

وی ادامه داد: امیدواریم همه عزیزانی که امروز در صحنه همکاری با ما هستند اعم از نیرو های امنیتی، انتظامی، اجرایی و نظارت در هماهنگی کامل با یکدیگر مانند انتخابات گذشته باشند و کمک کند این انتخابات به خوبی برگزار شود.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: بازرسان در هر جا که هستند مرتب کار بازرسی را انجام دهند و به سرعت اگر مشکلی بود به ما اطلاع دهند. از ناظران تقاضا دارم نظارت را انجام دهند با توجه به اینکه رای مردم، اراده و تجلی آنها در انتقال قدرت است با صیانت کامل انجام شود امیدوارم هیئت نظارت این وظیفه را به خوبی انجام دهد.

انتهای پیام/ک


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !