چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

همایش رای اولی ها در کرمان برگزار شد/ جوانان پای کار ایران

جشن تکلیف سیاسی رأی اولی‌های کرمان در جوار مزار سردار دل‌ها حاج‌قاسم سلیمانی برگزار شد.

آخرین اخبار
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیین کشوری حماسه حضور دانش آموزان آینده ساز با حضور رئیس سازمان دانش آموزی و تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

این مراسم با عطرافشانی قبور شهدا و حضور نمادین دانش آموزان رای اولی کرمان در انتخابات همراه بود و دانش آموزان کرمانی چند روز قبل از برگزاری انتخابات نخستین حماسه حضور خود در پای صندوق‌های رای را جشن گرفته و با شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در گلزار شهدای کرمان پیمان بستند که با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای در ۲۸ خردادماه انتقام سختی از دشمنان حاج قاسم خواهند گرفت.
مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی در حاشیه مراسم نهضت رای اولی ها در کرمان گفت: دانش آموزان و نوجوانان با درس گرفتن از زندگی حاج قاسم امروز به اینجا آمده ام تا تجدید میثاقی با شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی داشته باشند تا در روز ۲۸ خرداد ماه با دو هدف پای صندوق های رای بیایند، امید آفرینی و هدف دوم مشارکت حداکثری .
یکی از دانش آموزان در حاشیه این مراسم گفت: انگیزه ام برای رای دادن این است که از نظر سنی، می توانم در امورات سیاسی کشورم نقش آفرینی کنم و در آینده کشورم سهیم باشم.
یکی دیگر از رای اولی ها گفت: خیلی از دشمنان اسلام می خواهند مانع حضور ما در پای صندوق های رای شوند اما ما با امید به خدا در انتخابات شرکت می کنیم و به فرد اصلح رای خواهیم داد.
انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !