چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دانا گزارش می‌دهد؛

بیانیه عجیب لیدر اصلاحات/ افزایش فشار بر مهرعلیزاده برای حمایت از همتی

خبر انصراف مهرعلیزاده از ادامه رقابت های انتخاباتی در حالی منتشر شد که به نظر می رسد بزرگان اصلاحات در تلاش هستند تا انصراف مهرعلیزاده را به نفع همتی مصادره کنند.

آخرین اخبار
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صبح امروز خبر انصراف محسن مهرعلیزاده از ادامه رقابت های انتخاباتی در حالی مطرح شد که رسانه ها به نقل از علی تاجرنیا سخنگوی ستاد مهرعلیزاده اعلام کردند که تا دقایقی دیگر بیانیه اعلام انصراف وی منتشر خواهد شد.

تاخیر در انتشار بیانیه انصراف مهرعلیزاده که خبر آن در ساعات ابتدایی امروز منتشر شد در حالی اتفاق افتاد که لیدر اصلاحات با صدور بیانیه ای از انصراف مهرعلیزاده از ادامه رقابت ها تشکر کرد.

همزمانی صدور این بیانیه و بیانیه بهزاد نبوی برای حمایت از همتی آن هم قبل از صدور بیانیه رسمی از سوی ستاد مهرعلیزاده حاکی از این است که مهرعلیزاده برای انصراف از ادامه رقابت ها از سوی پدرخوانده های جریان اصلاحات تحت فشار بوده است.

علاوه بر این در حالی که هنوز مهرعلیزاده به طور رسمی درباره این انصراف بیانیه ای صادر نکرده و اظهار نظری نداشته است، جریان رسانه ای نزدیک به دولت و نهاد اجماع ساز اصلاحات در تلاش است با خبرسازی این کناره گیری را به نفع همتی مصادره کند.

در سال ۹۲ نیز محمدرضا عارف با فشار بزرگان اصلاحات مجبور به کناره گیری از ادامه رقابت های انتخاباتی شد اما بعدها وی گله کرد که تحت فشار این تصمیم را گرفته است.

تناقض های در ادوگاه اصلاحات به اندازه ای است که روز گذشته آذر منصوری سخنگوی جبهه اصلاحات در اظهارنظری گفت: « اصلاح طلبان از همتی حمایت نخواهند کرد».

این در حالی بود که جریان رسانه ای نزدیک به دولت و کارگزاران در خبرسازی هایی اعلام کردند که ۱۴ حزب اصلاح طلب از همتی حمایت کردند اما حزب مردم سالاری و جوانان ایران اسلامی این حمایت را تکذیب کرده و اعلام کردند همچنان بر عقیده نهاد اجماع ساز مبنی بر نداشتن کاندیدای اصلاح طلب پابرجا هستند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !