شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در راستای جلوگیری از اسراف؛

نصب بنرهای بزرگ و هزینه‌بر آیت الله رئیسی در بوشهر ممنوع شد

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رییسی در استان بوشهر از هواداران و حامیان این کاندیدا در سطح استان به ویژه ستادهای مردمی خواست از نصب بنر بزرگ در میدان ها، خیابان ها و معابر خودداری کنند.

آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام یوسف جمالی با اشاره به نصب برخی بنرهای بزرگ توسط بعضی ستادهای مردمی گفت: ضمن احترام به تمامی هواداران و دوستداران آیت الله رییسی، درخواست داریم هزینه های اینگونه تبلیغات را صرف امورات خیریه و رسیدگی به معیشت محرومین کنند.

وی با بیان این که آیت الله رییسی همیشه بر صرفه جویی و جلوگیری از اسراف تاکید داشته و دارند، اظهار کرد: ستادهای مردمی استفاده از فضای مجازی، دیدارهای چهره به چهره و دیگر راه های تبلیغاتی که این روزها کم هم نیستند و دارای هزینه هایی به مراتب کمتر هستند را در اولویت قرار بدهند.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رییسی در استان بوشهر همچنین از حامیان و دوستداران این کاندیدا خواست طرحِ هر خانه یک ستاد که یکی از کم هزینه ترین و تاثیرگذارترین شیوه ها برای شور انتخاباتی و همچنین معرفی برنامه های آیت الله رییسی به آحاد مردم استان است را به طور منسجم اجرا کنند.

جمالی ابراز امیدواری کرد با اتحاد، یکپارچگی و وحدت ایجادشده در وهله اول شاهد افزایش مشارکت مردم در انتخابات آتی و سپس پیروزی جبهه انقلاب به ویژه آیت الله رییسی به عنوان رییس جمهور سیزدهم باشیم.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !