شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ایران ۳ - آمریکا صفر؛

لیگ ملت‌های والیبال| پیروزی قاطعانۀ والیبال ایران مقابل آمریکا/ شاهکار معروف و کاظمی مقابل رقیب پراشتباه!

رویارویی حساس تیم ملی والیبال ایران با والیبالیست‌های آمریکایی به پیروزی سرخ‌پوشان کشورمان انجامید.

آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به نقل از دانا؛ هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ از امروز (چهارشنبه) به میزبانی ریمینی ایتالیا آغاز شد و تیم ملی والیبال ایران در هفتمین بازی خود در این رقابت‌ها از ساعت ۲۰:۳۰ امشب به مصاف تیم قدرتمند آمریکا رفت.

سروقامتان والیبال کشورمان که در هفتۀ دوم این مسابقات مقابل تیم‌های ملی والیبال کانادا، ایتالیا و بلغارستان به پیروزی رسیده بودند و رتبۀ جدولی خود را تا حد زیادی بهبود بخشیده بودند، مقابل تیم ملی والیبال ایالات متحدۀ آمریکا قرار گرفتند تا سومین هفته این‌گونه آغاز شود.

ولادیمیر آلکنو، سرمربی روس تیم ملی والیبال ایران برای این تقابل حساس از ترکیب ۱۴ نفره میلاد عبادی‌پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی (لیبرو)، مسعود غلامی، صابر کاظمی، مرتضی شریفی، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی (لیبرو)، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت بهره برد.

این رویارویی درنهایت با پیروزی والیبالیست‌های ایرانی پایان یافت. شاگردان ولادیمیر آلکنو توانستند ست نخست این مسابقه را با نتیجۀ ۲۵ بر ۱۹، ست دوم را با پوئن‌شماری ۲۵ بر ۲۳ به برتری برسد و در ست سوم نیز طی یک دست نفس‌گیر و پینگ‌پنگی، نتیجه ست دوم تکرار شد و ایران به برتری قاطعانه‌اش دست یافت.

صابر کاظمی، پشت‌خط‌زن گنبدی تیم ملی والیبال ایران نیز با درخشش خود توانست با کسب ۱۸ پوئن عنوان امتیازآورترین بازیکن تقابل تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا را ازآن خود کند.

ملی‌پوشان والیبال ایران در دومین مسابقۀ خود از هقتۀ سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ در ریمینی ایتالیا، از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر فردا به مصاف تیم ملی والیبال صربستان خواهند رفت.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !