شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طرح ساماندهی خودروهای رسوبی در بوشهر آغاز شد

سوسني گفت: طرح ساماندهي خودروهاي رسوبي در راستای ساماندهی فرآیند ترخیص خودروهای توقیفی رسوبی و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و انباشت خودروهای رسوبی و غیر رسوبی در توقفگاه‌ها، صیانت از اموال مردم و تسهیل در ترخیص خودروهای توقیفی اجرایی شده است.

آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص اجرای طرح ساماندهی خودروهای رسوبی اظهار کرد: این طرح در راستای ساماندهی فرآیند ترخیص خودروهای توقیفی رسوبی و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و انباشت خودروهای رسوبی و غیر رسوبی در توقفگاه‌ها، صیانت از اموال مردم و تسهیل در ترخیص خودروهای توقیفی اجرایی شده است.

سوسنی بیان کرد: هزینه نگهداری خودروها در پارکینگها برابر تعرفه سال ۱۳۹۴ محاسبه و همچنین امکان پرداخت خلافی به صورت قسط بندی وجود دارد و جرائمی که به علت دیرکرد ۲ برابر شده، بخشیده می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد:  در این طرح شرایطی فراهم شده تا متقاضیان فاقد گواهینامه رانندگی با معرفی فرد دارای گواهینامه مجاز، بتوانند خودروی خود را ترخیص کنند.

وی  خاطرنشان کرد: برای سرعت بخشی و روان سازی ترخیص خودروهای توقیفی هماهنگی های لازم با بیمه مرکزی برای بخشش جریمه‌ی دیر کرد و تقسیط هزینه خرید بیمه نامه انجام شده است.

سوسنی تاکید کرد: مالکان یا نماینده قانونی خودروهای توقیفی (زیر سن فرسودگی ) که تا قبل از ۲۹ اسفند ۹۹ توقیف و در پارکینگ نگهداری می‌شوند، می‌توانند با همراه داشتن مدارک هویتی و مالکیتی ابتدا به دفاتر پلیس +۱۰ و در صورت لزوم به یگان توقیف کننده یا اجرائیات پلیس راهور مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ابراز کرد: خودروهایی که هیچ گونه سابقه ای در سامانه شماره گذاری پلیس راهور و یا سامانه پارکینگ ندارند از این خدمات مستثنی بوده و باید به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !