شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر خبر داد؛

آغاز ثبت نام پنجمین مرحله از طرح اقدام ملی مسکن

مقاتلي گفت: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهاي عاليشهر و نايبند می‌توانند تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۵ خرداد با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به‌ آدرس tem.mrud.ir نسبت به نام‌نویسی در اين طرح اقدام نمايند.

آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش ایرنا،  علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با اشاره به آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: دور پنجم طرح اقدام ملی مسکن از امروز به مدت یک هفته در شهرهای عالیشهر از شهرستان بوشهر و نایبند از شهرستان عسلویه آغاز شد.

مقاتلی افزود: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در این دو شهر می‌توانند تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۵ خرداد با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به‌ آدرس tem.mrud.ir نسبت به نام‌نویسی در این طرح اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تصریح کرد:ثبت‌نام در این مرحله از طرح اقدام ملی مسکن در ظرف زمانی مشخص شده بدون محدودیت در ظرفیت، انجام خواهد شد.

وی ابراز کرد: افرادی که در مرحله قبل ثبت نام کرده بودند در صورتی که در بازه زمانی اعلام‌شده، انصراف داده باشند، می‌توانند در این مرحله نیز اقدام به ثبت‌نام کنند.

مقاتلی گفت: شرایط ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن به شرح زیر می باشد.
متاهل بودن، نداشتن خانه توسط خود و همسر، خانه اولی بودن، پنج سال سکونت در شهر مورد نظر، سبز بودن فرم «ج» آن‌ها (استفاده نکردن از تسهیلات و یارانه‌های ارگان‌های دولتی) و داشتن ۳۵ سال سن برای زنان خود سرپرست، از شرط‌های لازم ثبت‌نام متقاضیان در این طرح است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر خاطر نشان کرد:‌ فرد متقاضی برای احراز سکونت خود باید نسبت به یکی از راهکارهای ارائه شده شامل بارگذاری تصویر گواهی سابقه سکونت در شهر محل تقاضا (در پنج سال اخیر)، گواهی اشتغال به کار متقاضی، گواهی تحصیل فرزندان، مدارک مربوط به محل تولد متقاضی یا همسر یا فرزندان بالای پنج سال، ‌جواز کسب شاغلین صنوف برای متقاضی یا همسر، سابقه پرداخت بیمه برای متقاضی یا همسر، گواهی اشتغال به کار از دوایر دولتی برای متقاضی یا همسر و گواهی مبنی بر پرداخت مستمری بگیران و بازنشستگان اقدام کند.

وی بیان کرد: برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان نبوده و متقاضیانی که دارای شرایط لازم باشند بعد از اتمام ثبت نام جهت تشکیل پرونده به شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به عنوان دستگاه متولی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !