شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۰ میلیون تومان پاداش برای گزارش ماینرهای غیر مجاز

حشمتی گفت: بر اساس طرح تشویقی اعلام شده توسط توانیر، مشترکانی که اقدام به معرفی دارندگان ماینرهای غیر مجاز کنند تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش نقدی برخوردار خواهند شد.

آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

غلامرضا حشمتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به جمع آوری دستگاه های ماینر غیر مجاز اظهار کرد: در راستای تامین برق پایدار مشترکان طرح جمع آوری ماینرها و رمز ارز های غیرمجاز از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده و همچنان با جدیت ادامه دارد.

حشمتی افزود: با توجه به اینکه ماینر ها مصرف برق بسیار بالایی دارند و هر یک دستگاه مانیر به اندازه یک کولرگازی برق مصرف می کند ، با هدف عبور موفق از پیک بار تابستان سعی بر این است تا از فعالیت آنها در این ایام جلوگیری شود.

مدیرعامل شزکت توزیع برق استان بوشهر بیان کرد: بر اساس طرح تشویقی اعلام شده توسط توانیر، مشترکانی که اقدام به معرفی دارندگان ماینرهای غیر مجاز کنند تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش نقدی برخوردار خواهند شد.

این مسئول عنوان کرد: با کشف ۱۲۰ دستگاه ماینر جدید در این استان شماره ماینر های کشف شده در استان بوشهر ۱۴۴۹ دستگاه رسید.

وی خاطر نشان کرد: صنعت برق امسال با توجه به افزایش دما و همچنین کاهش بارش ها که منجر به کاهش تولید شده، و همچنین استفاده بی رویه رمز ارزهای غیر مجاز شرایط خاصی را تجربه می‌کنند و می طلبد که مشترکان محترم با مدیریت مصرف همکاری لازم را برای عبور موفق از پیک بار تابستان ایفا کنند.

حشمتی گفت: با چنین وضعیتی تنها راهکار موجود مصرف بهینه انرژی الکتریکی است که در این راستا خاموش نمودن چراغهای اضافی و استفاده از نور طبیعی افتاب در روز، سرویس به موقع کولرها، نگه داشتن دمای کولر روی ۲۵ درجه و عدم استفاده از دستگاههای برقی پر مصرف و غیر ضروردر ساعت‌های پیک (از ساعت ۱۲ تا ۱۸) باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر ابراز کرد: مصرف بهینه برق در واقع معامله دو سر برد برای تمامی مشترکان است چرا که علاوه بر کمک به عبور موفق از پیک بار تابستان و تداوم برق منازل، در بهره‌مندی مشترکان از مزایای طرح برق امید و کاهش هزینه برق مصرفی آنها کمک شایانی ایفا می‌کند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !