شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ملت شما را شناخته است

آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

جزع، فزع نکنید.

هم زمان با مناظره‌ها و فعالیت‌های تبلیغی نامزدها و اقبال فزاینده مردم نسبت به نیروهای انقلابی و به حاشیه رفتن نامزدهای دولتی توپخانه تخریب دولتیان به شدت به پرتاب گلوله‌های تهمت و افترا و نفرت مشغول شده است.

از آن جایی که دولتیان دیگر حتی از میان اصلاح طلبان نیز از حمایت‌های جدی و کارساز عاجز مانده‌اند به دست و پا زدن افتاده‌اند تا شاید شاید آب رفته را به جوی بازگردانند وضع موجود را تثبیت کنند .

اخیرا متنی کاملا شیخ حسنی از کامبیز مهدی زاده داماد جناب حسن روحانی در فضای مجازی منتشر شده است که حاوی مطالب جالبی است.

آقای مهدی زاده در این وجیزه تلاش وافری دارد تا شاید بتواند ناکامی نامزدهای دولتی در اولین مناظره را توجیه کند و با دوپینگ کلامی، آنها را بازپروری کرده و به صحنه بازگرداند.

در تلاشی ناشیانه و بچه گانه نامزدها را به پنج به علاوه دو تقسیم می کند تا شاید بتواند چون دیگر هم فکرانش سایه دو قطبی را بر فضای انتخابات حاکم سازد.

البته از دیگر شگردهای ناشیانه او ایجاد فضای مظلوم نمایی برای نامزدهای منتسب به حسن روحانی است. غافل از اینکه مردم با هیچ نسبتی نامزدهای دولتی را نمی‌شناسند مگر با تعرفه ظلم هشت ساله به خودشان.

البته روشن است که چرا آقای مهدی‌زاده در این مقاله از پادگان و دادگاه برای رد گم کنی بهره جسته است.

البته نگرانی از پادگان آن قدر بی معنی و مفهوم است که همگان می‌دانند این ترفندی نخ نماست که حالا به ضد مبتکران و گویندگان آن تبدیل شده است. مهدی زاده بداند مردم پادگان را برابر امنیت، شرف و اقتدار می‌دانند، چون شما واجد هیچ کدام از این ها نیستید پس مردم هم از شما برائت می‌جویند و اما داغ دادگاه بر دل شما خیلی سنگین است. زندانی شدن برادر رییس جمهور و معاون اول و صدها غارت گر بیت المال برایتان دردناک است درک می کنیم.

با شیطنت ویژه هم جناحی های خود عنوان می‌کند که گویا طیف مقابل به جای ژاپن اسلامی، کشور را چون کره شمالی، پاکستان و افغانستان می‌خواهد. البته مصداق کافر همه را به کیش خود پندارد، افق دیدش را محدود به تفکر پدر خانمش کرده که هشت سال کشور را معطل دغل بازی چند کشور کرده است و از این بابت در مواردی از افغانستان، پاکستان و کره شمالی هم مارا عقب‌تر برده است. این در حالی است که متقابلا نیروهای انقلابی در حوزه تحت اختیارشان مرزهای دانش را درنوردیده اند.

آقای مهدی زاده که با هندوانه زیر بغل اصلاح طلبان و رانت داماد رئیس جمهور حالا سوار بر کرسی تحلیل گر سیاسی به قلم فرسایی پرداخته است در اقدامی خنده‌دار طرف مقابل را به پراید سواری و حرکات پوپولیستی متهم می‌کند. ای کاش توضیح می‌داد که مبتکر اصلی پوپولیست فریبکار کسی نیست جز حسن روحانی که حرکت پوپولیستی و فریبکارانه وی کار را به جایی رسانده است که داشتن و سواری پراید هم به آرزوهای دست نیافتنی مردم تبدیل شود.

جناب مهدی زاده قبول است، با چشم بندی و شعبده‌بازی نمی‌توان کشور را اداره کرد و البته که اداره کشور با وعده های فضایی و ناسزاگویی امکان پذیر نیست اما نگاهی به قد و قواره خود بینداز ببین با کدام جایگاه چنین ادعای گزافی می کنید؟ شما را چه شده است که وعده های مختلف صد من یک غاز روحانی که دیگر قابل شمارش نیست را فراموش کرده‌اید که حالا وعده‌های دیگران را نکوهش میکنید، خیر مردم هنوز یادشان نرفته است.

کلید روحانی قرار نبود قفلی را باز کند زمان مصرفش محدود به تاریخ فریب مردم بود و شاید حالا در وسط یک کیک آرمیده باشد و در دستمال بنفش به موطن اصلی خود عودت داده شده باشدتا به فریبی دیگر به کار آید .

شما چگونه از طرح جوانان شصت ساله نقد می کنید در حالی که پدر خانمتان جناب شیخ حسن روحانی پیرترین دولت تاریخ ایران را به مردم و جوانان این سرزمین تحمیل کرد و وزرایش برای سر پا ایستادن باید زیر بغلشان را گرفت. آیا کمی شرم و آزرم شما را نشاید؟

البته هیچ گله ای بر شما نیست چون شما و همفکرانتان عادت کرده اید
زل بزنید توی چشم مردم و دروغ بگویید

نوزده خرداد ۱۴۰۰بوشهر
دشتستان

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !