شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سیاست تکراری و خطرناکِ اصلاح طلبان و لزومِ هوشیاری مردم در انتخابات ریاست جمهوری

اینک دوباره فصل انتخابات فرارسید و به نظر می رسد بازهم اصلاح طلبان در حال تکرارِ سناریوهای قبلی هستند و با ترویج این شایعات که کاندیدایی ندارند و آیت الله رئیسی از قبل بین مردم محبوبیت داشته است، سعی دارند با مظلوم نمایی و سپس دوقطبی سازی آرای قشرِ خاکستری را از آنِ خود کنند.

آرشیو اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سال ۷۶ بود که چپ های آن زمان که بعدا به اصلاح طلبان مشهور شدند در کشور شایع کردند مشارکت مردم در انتخابات بی تاثیر بوده و حاکمیت، ناطق نوری را از قبل به عنوان رییس جمهور منصوب کرد و انتخاباتی که قرار است برگزار شود فرمایشی است؛ اما همگان دیدند که این انتخابات نه تنها فرمایشی نبود بلکه با آرای خوبی، اصلاح طلبان در دوم خرداد ۷۶ توانستند ریاست جمهوری را به دست بگیرند.

پس از این که قدرت به مدت هشت سال در اختیار اصلاح طلبان قرار داشت، در سال ۸۴ جامعه‌ی خسته از سیاست ایران به دلیل فشارهای اقتصادی، به شعارهای عدالت محوری و اقتصادی روی خوش نشان داد و دولت نهم بر سرِ کار آمد.

اصلاح طلبان که هشت سال از قدرت توسط مردم کنار گذاشته شده بودند در سال ۹۲ دوباره با همان ترفند وارد عمل شدند.

آن ها که پس از ردِصلاحیت هاشمی رفسنجانی توسط شورای نگهبان ابتدا مظلوم نمایی کرده و گفته بودند که کاندیدایی ندارند، دوباره علیه حاکمیت فضاسازی کرده و با اعلامِ اینکه قالیباف، رییس جمهور بعدی خواهد بود و از پیش تعیین شده است سعی کردند با ایجاد دوقطبی، پیروزِ رقابت شوند که البته این ترفندِ آنان نیز جواب داد و کشور هشت سال به دست اصلاح طلبان و روحانی افتاد.

اینک دوباره فصل انتخابات فرارسید و به نظر می رسد بازهم اصلاح طلبان در حال تکرارِ سناریوهای قبلی هستند و با ترویج این شایعات که کاندیدایی ندارند و آیت الله رییسی از قبل بین مردم محبوبیت داشته است، سعی دارند با مظلوم نمایی و سپس دوقطبی سازی آرای قشرِ خاکستری را از آنِ خود کنند.

باید گفت در صورت موفقیتِ این سناریو بازهم کشور، دوره خسته کننده و کسالت بارِ روحانی را تکرار خواهد کرد و مردم باید منتظرِ دلارِ ۵۰ هزار تومانی، مرغ ۵۰ هزار تومانی و چندبرابر شدن دوباره مایحتاج اولیه زندگی خود باشند، بنابراین همه باید با مشارکت بالا و “نه” بزرگ به تفکر روحانی و اصلاح طلبان که علنا توسط مهرعلیزاده و همتی دنبال می شود، از بروزِ فاجعه ای بزرگ جلوگیری کرده و مانع از تکرار فجایع هشت سال اخیر شوند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !