شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سخنگوی شورای ائتلاف ستاد آیت‌الله رئیسی در استان بوشهر:

حضور حداکثری در انتخابات تحریم‌های دشمنان را بی‌تأثیر می‌کند

شفیعی گفت: سطح مشارکت مردم در انتخابات، کشور را از آسیب‌پذیری در برابر تهدیدات داخلی و خارجی حفظ می‌کند. مشارکت انبوه مردم بسان سدی محکم و بنیانی مرصوص در برابر هر نوع تهدید دشمن است. پیام روشن هر مشارکت گسترده به معنای بی‌تأثير کردن تحریم و تهدید دشمن است.

آرشیو اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

نصرالله شفیعی سخنگوی شورای ائتلاف ستاد آیت الله رئیسی در استان بوشهر با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: در عصری که دموکراسی حرف اول را می‌زند مشارکت مردم در سرنوشت خویش یک ضرورت انکارناپذیر است که قطعا با مشارکت بالا دستاوردهای بسیار زیادی خواهیم داشت.

شفیعی گفت: مشارکت مردم در انتخابات یکی از مبانی مهم قدرت کشورها است. حضور انبوه مردم در انتخابات از پایه‌های اقتدار یک کشور محسوب می‌شود. مشارکت سیاسی بالای مردم در امور کشور تولید قدرت ملی می‌کند. قدرت ملی که افزایش پیدا کرد آسیب‌ها و تهدیدها کم‌تر می‌شود.

این فعال سیاسی استان بوشهر افزود: انتخابات فرصتی جدید برای ایجاد مطالبات مردم است. مردم با حضور خود در انتخابات و گزینش فرد مورد نظر پیگیر مطالبات خود می شوند و از این رهگذر می‌توانند به بهبود زندگی خود در ابعاد مختلف کمک کنند. البته لازمه دستیابی به این هدف انتخاب درست و دقیق و شخص اصلح است.

وی عنوان کرد: افزایش سطح مشارکت مردم در انتخابات، کشور را از آسیب‌پذیری در برابر تهدیدات داخلی و خارجی حفظ می‌کند. مشارکت انبوه مردم بسان سدی محکم و بنیانی مرصوص در برابر هر نوع تهدید دشمن است. پیام روشن هر مشارکت گسترده به معنای بی‌تأثیر کردن تحریم و تهدید دشمن است.

سخنگو شورای ائتلاف ستاد آیت الله رئیسی در بوشهر بیان کرد: وقتی دشمن لجوج، با هدف بدبین کردن مردم و حتی تشویق آن‌ها علیه نظام تحریم اقتصادی می‌کند، مردم با حضور خود در انتخابات عملا بی‌تاثیری تحریم و تهدید دشمن را به رخ او می‌کشانند و موجب ناامیدی دشمن در تداوم تهدیدات و تحریم‌هایش خواهد شد.

شفیعی با اشاره به سخانان مقام معظم رهبری روز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ درباره اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، تأثیر زیادی در قوت و توانایی‌های دولت منتخب دارد و موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی کشور می‌شود. به همین دلیل است که یکی از راهبردهای دشمن در آستانه انتخابات دلسرد کردن مردم نسبت به حضور در انتخابات است. کافی است در همین ایام سری به رسانه‌های بیگانه و مزدوران آن‌ها در داخل بزنید.

این فعال سیاسی استان بوشهر ابراز کرد: مشارکت انبوه مردم باعث عزت و ایجاد اتحاد و انسجام ملی می‌شود، با این توضیح که ملت با حضور خویش بیش‌تر احساس همدلی و اخوت و همبستگی می‌کند. این امر منجر به عبور بهتر کشور از مشکلات خواهد شد.

وی عنوان کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات باعث عزت بین‌المللی و اقتدار در صحنه جهانی خواهد شد. با حضور گسترده مردم در سرنوشت خویش، در چشم جهانیان چنین ملتی متحد، قدرتمند و آگاه مورد توجه قرار خواهد گرفت و قدرت چانه‌زنی کشورش در سطح بین‌المللی به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

شفیعی افزود: شرکت در انتخابات موجب احساس تعلق بیش‌تر به کشور می‌شود و در نتیجه مردم حاضر هستند با تمام توان از کشور در برابر تهدیدات خارجی ایستادگی کنند. به معنای دیگر مشارکت در انتخابات به معنای دلدادگی بیش‌تر نسبت به کشور است. ملتی که نسبت به کشور خود علاقه‌مند باشند دشمن را از دست‌اندازی به کشور ناامید می‌کنند.

سخنگو شورای ائتلاف ستاد آت الله رئیسی در استان بوشهر اظهار کرد: مشارکت اندک در انتخابات دشمن را امیدوار می‌کند، او را برای تشدید فشارها و تهدیدها تشویق و تشجیع می‌کند. کسانی که به بهانه‌های مختلف بر طبل کاهش مشارکت می‌کوبند تردیدی وجود ندارد که در جبهه دشمن نقش ایفا می‌کنند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !