یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر

اگر دولت به دست نیروهای انقلابی بیفتد فرصت خوبی برای خدمتگزاری است

️جمالی گفت: در دولت های مختلف به نیروهای انقلابی فرصت خدمتگزاری داده نشده بود بنابراین اگر دولت به دست نیروهای انقلاب بیفتد، فرصت مناسبی به وجود می آید که ضمن هماهنگی با مجلس انقلابی کارهای خوبی برای کشور صورت بگیرد.

آرشیو اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام یوسف جمالی رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر در اولین جلسه شورای راهبردی ستادها در استان که با حضور نخبگان سیاسی و اجتماعی استان در بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: امروز چشم امید مردم به جبهه انقلاب است. باید تلاش کنیم با وحدت، یکپارچگی و تعامل در راستای تشکیل دولت انقلابی گامی مهم و موثر برداریم.

جمالی با اشاره به راه اندازی ستادهای مختلف در استان بوشهر توسط شورای هماهنگی، گفت: خوشبختانه ستادهای مردمی با نام های مختلف بدون هیچ گونه اختلافی با وحدت رویه در وهله اول مردم را به حضور پرشور در انتخابات و سپس رای به آیت الله رییسی دعوت می کنند.

وی با بیان این که همه باید سعی کنیم در استان بوشهر آرامش حاکم باشد، افزود: باید اجازه بدهیم هر کسی با هر سلیقه ای کار خود را به پیش ببرد. نشست شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر نماد وحدت و یکپارچگی است.

رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر با بیان این که باید در انتخابِ خود خیلی دقت کنیم، افزود: نباید انتخابات را چهار یا هشت سال ببینیم بلکه تاثیر انتخابِ ما ممکن است تا ۲۰ سال آینده نیز در جامعه باقی بماند. در دولت های مختلف به نیروهای انقلابی فرصت خدمتگزاری داده نشده بود بنابراین اگر دولت به دست نیروهای انقلاب بیفتد، فرصت مناسبی به وجود می آید که ضمن هماهنگی با مجلس انقلابی کارهای خوبی برای کشور صورت بگیرد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !