شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اولین دوره مسابقات مینی فوتبال استان بوشهر در تنگستان استارت خورد

تمدنی گفت: رشته ورزشی مینی فوتبال شش ماه به صورت رسمی فعالیت خود را زیر نظر فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور آغاز کرده و کمیته مینی فوتبال تنگستان نیز زیر نظر هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان فعالیت خود را شروع کرده است.

آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عابد تمدنی مسئول کمیته مینی فوتبال تنگستان در رابطه با این مسابقات گفت: با توجه به اینکه تنگستان نزدیک ۱۰ سال که در رده پایه هیچ مسابقه در شهرستان برگزار نشده که باعث ناامیدی در رده های پایه به خصوص رده های نونهالان و نوجوانان شده که با برگزاری این مسابقات برای پیشرفت فرزندان دیار شهید زائرخضرخان اهرمی لازم است.

وی افزود: کمیته مینی فوتبال تنگستان برای پیشرفت و پویایی در رده های پایه برای اولین بار مسابقه مینی فوتبال استان در تنگستان برگزار شده است.

تمدنی ادامه داد: این مسابقات در رده نونهالان با حضور شش تیم از شهرهای  اهرم، آباد و روستای بنه گز به میزبانی شهر اهرم برگزار شد.

مسئول کمیته مینی فوتبال تنگستان تصریح کرد: تیم های مدرسه فوتبال مهدی شهر اهرم و کارگر بنه گز به فینال مسابقات مینی فوتبال تنگستان رسیدند و تیم مدرسه مهدی اهرم با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و به مقام قهرمانی دست یافت.

تمدنی اظهار داشت: آقای گل مسابقات امیر حسین قایدی از تیم مدرسه فوتبال کارگر بنه گز و امیررضا امور از تیم مدرسه فوتبال مهدی اهرم بازیکن اخلاق انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه هنوز در ابتدای راه هستیم، گفت: اعضای کمیته‌ مینی فوتبال ورزش‌های همگانی تنگستان معرفی شدند و ان شاالله با کمک اعضا بتوانیم برای پیشرفت مینی فوتبال در تنگستان از هیچ کاری دریخ نمی کنیم.

مسئول کمیته مینی فوتبال خاطر نشان کرد: این کمیته در نظر دارد در رده ای دیگر مسابقات مینی فوتبال در تنگستان برگزار کند تا جوانان با استعداد این شهرستان به کشور معرفی شوند.

عابد تمدنی گفت: این مسابقات با همکاری نماینده دشتی و تنگستان در مجلس، هیات فوتبال تنگستان و شهرداری و شورای شهر اهرم برگزار شد که از این عزیزان تشکر می کنم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !