شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیام فرمانده سپاه شهرستان بوشهر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

سرهنگ پاسدار غلامرضا شهابی فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر ضمن گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت و روز ارتباطات در پیامی این روز را به دست اندکاران روابط عمومی تبریک گفت.

آخرین اخبار
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ پاسدار غلامرضا شهابی فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر ضمن گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت و روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به دست اندکاران روابط عمومی تبریک گفت،که متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

روابط عمومی هنر و علم است که درون و برون سازمان را به همه پیوند می دهد.(مقام معظم رهبری(مدظله العالی))

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت ماه به نام ارتباطات و روابط‌عمومی گویای این مهم است که امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی به نحو شایسته انعکاس نمی یابد.

تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی هر سازمان و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی آن به شمار می‌رود، اما ارتباط صرفا مبادله‌ اطلاعات در باره‌ی واقعیت‌های سخت افزاری نیست. بلکه ارتباط به معنای‌تبادل‌افکار، ‌احساسات، عقاید و تجربیات نیز هست و از منظر اجتماعی ارتباط بین اجزای جامعه رشد و بقای جامعه را تضمین می‌کند.

اینجانب به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز فعالان عرصه ارتباطات، فرصت را مغتنم شمرده، این روز شکوهمند را که با الهام از هم افزایی و هم اندیشی و با هدف توسعه ارتباطات انسانی فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع، وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم فراهم می نمایند را به تلاشگران عرصه ارتباطات به ویژه همکارانم در روابط عمومی تبریک عرض می نمایم.
امید است در ظل توجهات ولیعصر(عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همـواره پشتیبــان و پشتوانه ای در جهت پیشبرد اهـداف عالیه نظام مقـدس جمهوری اسلامـی بوده و کماکـان بـا ارتبـاط مـوثر در سـامـان دادن امـور روابـط عمومـی،پایـدار و نقش آفـرین بـاشند.

و من الله توفیق

سرهنگ پاسدار غلامرضا شهابی

فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !