شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان بوشهر احداث می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد در استان بوشهر طی ۹ ماه خبر داد.

آخرین اخبار
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد لطفی صبح امروز در نشست هماهنگی اجرای ساخت واحدهای مسکونی در بوشهر اظهار داشت: با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان، ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر ساخته می‌شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: هم زمان با سوم خرداد  سال جاری، این پروژه در قالب یک برنامه مشارکتی بین این سه نهاد انقلابی آغاز و مسکن های ۵۰ متری با اولویت افراد فاقد مسکن و مسکن های غیرمقاوم وارد فاز اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: برای ساخت هر واحد ۵۰ متری، ۱۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود و بر اساس یک برنامه زمان بندی شده در هفته دفاع مقدس در ۳۱ شهریورماه، ۵ آذر در هفته بسیج و روز تاسیس کمیته امداد در ۱۴ اسفندماه، این واحدها به مددجویان تحویل داده می‌شود.

لطفی بیان کرد:با توجه به این که از ابتدای سال جاری قریب به دو هزار واحد مسکونی نیز از محل تفاهم نامه‌های موجود با سازمان برنامه و بودجه، استانداری بوشهر، بنیاد مستضعفان، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در پارس جنوبی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیرین نیکوکار در حال ساخت است انتظار می‌رود تا پایان سال جاری بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده‌های مددجویی به داشتن یک مسکن نوساز و مقاوم رفع شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !