شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

روابط عمومی مثابه آینه تمام نمای مطالبات مردم از سازمان‌ها است

آخرین اخبار
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اکبرمحمودی نماینده فرماندار شهرستان دیر در مطلبی به مناسبت روز روابط عمومی‌ها نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

_اطلاع رسانی یک کار هنرمندانه است .
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کنند، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

با گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی، آرزو می‌کنم.

درپایان از تمامی خبرنگاران محترم، مسئولان سایت های خبری ،وب سایت ها وروابط عمومی اداره جات و شرکت ها وسازمانها در جهت اطلاع رسانی خبرها تقدیر وتشکر می کنم.

ومن الله توفیق
اکبرمحمودی
نماینده فرماندار شهرستان دیر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !