پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر منصوب شد

آخرین اخبار
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر؛ طی حکمی از سوی مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، عباس دیری سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی این استان منصوب شد.

در حکم صادره از سوی مصطفی سالاری آمده است:

جناب آقای عباس دیری

سلام علیکم
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر منصوب می شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت‌داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تعیین شده به ویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایید.

مصطفی سالاری


لیست نظرات

[ ایوب حاجب ] [ در تاریخ : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

بسمه تعالی
با سلام و احترام
انتصاب بجا و شایسته جناب آقای عباس دیری به سمت مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر را خدمت ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون و سرافرازی داریم. این نشان از درایت ، لیاقت، تدبیر، تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده ، توانمندی و شایستگی های جناب آقای عباس دیری می باشد و امید است که جناب آقای عباس دیری را در سمت های بالاتری در سطح کشوری شاهد باشیم…