شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر جدید برق شهرستان دشتی معرفی شد

آخرین اخبار
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در آیینی روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۲/۲۰ با حضور آقای نادری فرماندار محترم شهرستان دشتی و آقای مهندس حشمتی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، معاون فروش و خدمات مشترکین، مدیر دفتر منابع انسانی ، مدیر دفتر روابط عمومی ، از مدیر سابق برق شهرستان دشتی تجلیل و مدیر جدید برق شهرستان معارفه شد.

آقای مهندس حشمتی با قدر دانی از حمایتهای فرماندار شهرستان دشتی از صنعت برق خصوصا در گذر موفق از پیک بار سال ۹۹ اظهار داشتند : با توجه به کاهش بارش های سال گذشته که به تبع آن به میزان ۳۵ درصد کاهش ظرفیت تولید برق نیرو گاههای برق آبی کشور را به دنبال داشته است و افزایش زود هنگام دمای هوا باعث شده که امسال تابستان بسیار سختی را داشته باشیم و نیازمند اعمال مدیریت مصرف برق در کشور به میزان ۳۲۰۰مگاوات بیشتر از سال گذشته هستیم که سهم استان بوشهر حدود ۱۴۰ مگاوات می باشد و با عنایت به اینکه امسال از اول خرداد ماه ناگزیر به مدیریت مصرف و اجرای طرح های پاسخگویی بار می باشیم ، انتظار می رود صنایع ، کشاورزان ، اصناف ، دستگاههای اجرایی و مردم شریف استان و شهرستان نهایت مساعدت لازم را در گذر موفق و بدون خاموشی با خادمان خود در صنعت برق استان بعمل آورند.

وی افزود : شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در مقابله با رمز ارزها و مانیر های غیر مجاز درسطح استان که باعث افزایش بار شبکه و خاموشی هایی را به شهروندان گرامی استان تحمیل نماید جدی است.

آقای مهندس حشمتی بیان داشتند : امسال دستگاههای اجرایی استان از ساعت ۱۱تا پایان وقت اداری باید نسبت به کاهش ۵۰ درصدی و بعد از پایان ساعت اداری کاهش ۹۰ درصدی را داشته باشند.

وی در ادامه گفت : با توجه به وسعت جغرافیایی شهرستان و قدمت و فرسودگی شبکه های فشار متوسط ، از فرماندار محترم شهرستان خواستار تخصیص اعتبار لازم برای اصلاح و بهینه سازی تاسیسات برق دشتی شدند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خواستار پرداخت بیش از ۷ میلیارد تومان مطالبات ناشی از بدهی برق مصرفی مشترکین خصوصا ادارات دشتی شدند.

آقای نادری فرماندار محترم شهرستان دشتی نیز با تشکر از خدمات مدیر عامل شرکت توزیع برق در استان ، ضمن تقدیر از زحمات آقای مهندس میگلی نژاد مدیر سابق برق و آرزوی توفیق برای آقای مهندس حیدری مدیر جدید اظهار داشت : با توجه به پراکنده گی شهرستان سهم اعتبارات دشتی از سوی فرمانداری افزایش می بابد.

وی بیان داشتند : کمیته مدیریت مصرف برق در شهرستان تشکیل می گردد و بدهی برق مصرفی ادارات شهرستان دشتی باید پرداخت گردد.

آقای نادری گفت : مدیریت برق دشتی نسبت به رفع مشکلات مردم و تامین برق مطمئن و پایدار اهتمام ویژه ای بخرج دهد.

در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از خدمات آقای مهندس جعفر میگلی نژاد مدیر سابق دشتی قدرانی شد و ابلاغ مدیر جدید آقای مهندس رضا حیدری به ایشان تنفیذ گردید.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !