شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پلمب ۵ کارگاه غیرمجاز جمع آوری زباله در بوشهر

غلام‌زاده گفت: اجازه نمی دهیم سلامت مردم با جمع آوری غیر اصولی زباله به خطر بیافتد.

آخرین اخبار
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مسعود غلام‌زاده مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بر اساس قانون، مدیریت اجرایی کلیه پسماندها در حریم های شهری، بر عهده شهرداری ها قرار دارد.

غلام‌زاده افزود: همچنین ماده ۱۶ قانون مدیریت پسماند تاکید دارد که هر نوع نگهداری، مخلوط کردن، جمع آوری، حمل و نقل، خرید و فروش، دفع و صدور تخلیه پسماندها توسط افراد غیرمسئول، قانونی نیست.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: متاسفانه ای عده ای منفعت طلب در یک فضای غیربهداشتی از طریق خودرو، موتورسیکلت و گاری اقدام به برداشت پسماندها کرده و در منازل شخصی و کارگاهی با دپوکردن آنها، سلامت عمومی را به خطر می اندازند.

وی بیان کرد: با توجه به حکم قضایی برای برخورد با هر گونه جمع آوری زباله و پسماند توسط افراد غیرمسئول، این سازمان اقدامات لازم قضایی را برای مقابله با این پدیده انجام می دهد.

غلام‌زاده عنوان کرد: در این راستا، طی ده روز گذشته و بر اساس ماده ۱۶ قانون مدیریت پسماند با حکم قضایی و در معیت نیروی انتظامی،  ۵ کارگاه غیرمجاز جمع آوری مواد بازیافتی پلمب شده است.

مدیرعامل سازمان پسماند بوشهر خاطر نشان کرد: در کنار اطلاع رسانی از غیرقانونی بودن جمع آوری زباله و پسماندها توسط افراد غیر مسئول، اعلام می کنیم که با حکم قضایی و دادستانی اجازه نمی دهیم سلامت مردم با جمع آوری غیر اصولی زباله به خطر بیافتد.

انتهای پیام //

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !