شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی؛

هدف بسیج سازندگی خدمت رسانی برای تحقق پیشرفت و عدالت است

جهادگران بسیج سازندگی با مردم یاری و مردم داری، همگانی کردن شعار "خدمت رسانی برای تحقق پیشرفت و عدالت" را دنبال می کنند که خود امری بسیار ارزشمند و مبارک است.

آخرین اخبار
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علیرضا فلاحی مسئول بسیج سازندگی شهرستان بوشهر در پیامی به مناسبت ۱۷ اردیبهشت سالروز تاسیس این نهاد از زحمات جهادگران این عرصه تشکر و قدردانی کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز مجموعه انقلابی و جهادی بسیج سازندگی با حضور پرشور جوانان مومن و جهادگر،تبدیل به میدان دار عرصه محرومیت زدایی،خدمات رسانی و اقتصادمقاومتی شده است.

جهادگران بسیج سازندگی با مردم یاری و مردم داری، همگانی کردن شعار “خدمت رسانی برای تحقق پیشرفت و عدالت” را دنبال می کنند که خود امری بسیار ارزشمند و مبارک است.

این مجموعه خدمت رسان در کنار تلاش برای محرومیت زدایی،خدمات رسانی و اشتغال زایی،در شرایط سخت همه گیری ویروس کرونا، با خلق رزمایش بزرگ کمک مومنانه و مشارکت در اجرای طرح بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی،نقش خطیر و بارزی را در کمک و خدمت مومنانه به ولی نعمتان در سراسر شهرستان بوشهر داشته است.

هر چند کاری که برای خداوند سبحان انجام می پذیرد هیچ چیز جز رضایتش،پاداش جسم و روح بندگان مخلص نیست اما بدین وسیله بر خود وظیفه می دانم ضمن تبریک ۱۷ اردیبهشت سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی، از زحمات خالصانه و مجاهدانه همه برادران و خواهران جهادگر در گروه های جهادی  تشکر و قدردانی کنم.

سلام و درود بی پایان خداوند به روح بلند امام راحل(ره) و شهدای والامقام عرصه جهاد سازندگی

علیرضا فلاحی مسئول بسیج سازندگی شهرستان بوشهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !