شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

به مناسبت سالگرد شهادت:

محمدحسن ابراهیمی شهید بین الملل و اندیشمند انقلابی

این شهید والامقام در سال ۱۳۸۳ به جرم تبلیغ دین و ترویج آرمان های انقلاب اسلامی توسط سازمان های جاسوسی ربوده و پس از تحمل سخت ترین شکنجه ها، مظلومانه و غریبانه به شهادت رسید.

آخرین اخبار
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

کار برای خدا خستگی ندارد. ما در راه اسلام حاضریم از همه هستی مان چشم بپوشیم.

پانزدهم اردیبهشت ماه مصادف است با سالروز شهادت مجاهد جبهه ی تعلیم و تبلیغ جوان با ایمان و فداکار، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن ابراهیمی امام جمعه شیعیان و مؤسس کالج مطالعات اسلامی در کشور گویان آمریکای جنوبی.

این شهید والامقام در سال ۱۳۸۳ به جرم تبلیغ دین و ترویج آرمان های انقلاب اسلامی توسط سازمان های جاسوسی ربوده و پس از تحمل سخت ترین شکنجه ها، مظلومانه و غریبانه به شهادت رسید.

شهید ابراهیمی اصالتا اهل استان بوشهر و متولد کربلا بود. تواضع؛ اخلاص در کنار دانش و علم، از او شخصیتی کم نظیر ساخته بود.

آنچنان که همه را جذب و مشتاق خود کرده بود.

رشد و اشتیاق مردم در کشور گویان به مذهب تشیع و انقلاب اسلامی باعث شد تا سازمان های جاسوسی مانع ادامه فعالیت این شهید در کشور گویان بشوند.

ابتدا با ایجاد محدودیت رسانه ای و ممنوع التصویر کردن ایشان و بعدتهدید و در ادامه حتی با ضرب و شتم نتوانستند مانع فعالیت های ایشان بشوند‌.

سرانجام در ۱۴ فروردین سال ۱۳۸۳ از کنار درب کالج ربوده شد و پس از یک ماه شکنجه توسط آف بی آی و سازمان های جاسوسی، پیکر مطهرش در جنگل های اطراف جرج تاون(پایتخت گویان) در حالی که دست و پایش بسته شده بود توسط پلیس پیدا شد.

تاکنون دولت گویان و پلیس اینترپل با توجه به نفوذ آیالات متحده آمریکا به عنوان مقصر اصلی، حاضر به ارائه هیچگونه گزارشی نشده است.

مقام معظم رهبری مدظله العالی در بخشی از پیام خود در رابطه با شهید فرمودند:

سنگدلانی که دست خود را به خون این جوان با ایمان و فداکار آلوده آند وابسته به هر سازمان جاسوسی که باشند ثابت کردند که اهریمنانی سنگدل، ضد دانش، روشنگری و ایمانند.

عاش سعیدا و مات سعیدا

نویسنده: عباس ابراهیمی

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !