شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماينده ولي فقيه در استان بوشهر :

شهید سلیمانی عصاره و تجلی همه شهدای صادقی است

آيت الله صفايي بيان كرد: شهید سلیمانی عصاره و تجلی همه شهدای صادقی است که با بصیرت، ایمان، تقوا و اخلاق ولایتمداری، استکبارستیزی عاقبت‌بینی و  عاقبت گرایی سعادتمند و به شهادت شدند.

آخرین اخبار
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
 آیت‌الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر گفت: در ارتباط زنده تصویری با همایش «مکتب حاج قاسم، مقاومت فلسطین، بیداری اسلامی» در آستانه روز جهانی قدس اظهار کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی ستاره پرفروغ و بی غروب از سلسله ستاره‌های شهدای دنیای اسلام می باشند.

آیت الله صفایی افزود: شهید سلیمانی عصاره و تجلی همه شهدای صادقی است که با بصیرت، ایمان، تقوا و اخلاق ولایتمداری، استکبارستیزی عاقبت‌بینی و  عاقبت گرایی سعادتمند و به شهادت شدند.

نماینده ی ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: سردار سلیمانی با تمام وجود در خدمت ولایت و پیشتاز در خط مقاومت بود و بدون ذره‌ای تردید ثانیه‌ای از مسیر ولایت و خط  مقاومت فاصله نگرفت.
امام جمعه بوشهر تصریح کرد: شهید سلیمانی و نیروی قدس یکی از مولفه‌های قدرت ملی و اقتدار فراگیر جمهوری اسلامی است و آنچه که امروز باعث شده ایران در کانون توجه سیاست‌های بین‌المللی و عرصه‌های مختلف محاسبات نظم نوین جهانی قرار بگیرد اقتدار ایران در عرصه میدانی است.
وی تاکید کرد: اگر نقش سپاه قدس و مجاهدت‌های این عزیزان در اقتدار جمهوری اسلامی در نظر گرفته نشود مصداق نادیده گرفتن حقیقت است. دشمن فکر می‌کرد با شهادت سردار سلیمانی مکتب او، حرکت سپاه قدس و اقتدار میدانی ایران تضعیف می‌شود، اما همانگونه که کربلا و عاشورا اسلام را زنده نگه داشت، شهادت حاج قاسم سلیمانی هم روح تازه‌ای در مکتب امام حسین (ع) دمید.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !