شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر کل کمیته ی امداد امام خمینی (ره) بوشهر:

با حمایت از ایتام در دریای خیر و احسان شرکت کنید

لطفی افزود: از کسانی که تا کنون موفق به شرکت در این دریای خیر و احسان نشده اند درخواست می کنم در این روز های باقیمانده ی ماه رمضان و مخصوصا امشب که شب احیا هست به حد توانشان در اطعام نیازمندان و حمایت از ایتام و محسنین مشارکت داشته باشند.

آخرین اخبار
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی مدیر کل کمیته ی امداد امام خمینی ره با تسلیت ایام شهادت امیر المومنین علیه السلام اظهار کرد: امیدوارم که بتوانیم از ظرفیت شب های با فضلیت و با عظمت قدر استفاده کنیم.

لطفی افزود: لازم می بینم از خیرین و نیکوکاران متقی که از ابتدای ماه مبارک رمضان تا امروز به خوبی در رزمایش مومنانه ایران هم‌دل و ایران مهربان با کمیته ی امداد همکاری به عمل آوردن تشکر و قدر دانی کنم.

مدیر کل کمیته ی امداد بوشهر گفت: گروه های جهادی و شورای راهبردی، کارهای خوبی انجام دادند و مشارکت خوبی انجام دادند.

وی بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان سه برنامه در دستور کار کمیته ی امداد قرار گرفت اولین برنامه تامین و توزیع سبد ارزاق خشک و بسته های معیشتی بود که تعداد زیادی از خانواده در این کار مشارکت خیلی خوبی داشتند.

لطفی اشاره کرد: یکی دیگر از برنامه های کمیته ی امداد در ماه مبارک رمضان تهیه ی غذای گرم برای نیازمندا ن بود که با محوریت مردم و مراکز نیکوکاری یک سری آشپزخانه در سطح شهرها و روستاهای بزرگ استان ایجاد شد و با محوریت خیرین این غذاها طبخ وبین مردم تقسیم شد.

مدیر کل کمیته امداد عنوان کرد: سال های گذشته در این ماه شاهد طبخ غذای گرم در هیئات ها و به صورت نذورات بودیم اما امسال با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی این برنامه ها پخت غذای گرم با محوریت مردم و خیرین را در دستور کار قرار دادیم.

وی ابراز کرد: برنامه ی دیگری که در ماه میهمانی خداوند در دستور کار قرار گرفت دعوت گرفتن از مردم برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین که فاقد حامی بودند. من در اینجا از مردم و همچنین صدا سیما و رسانه ها که باعث شد مردم نقششان را بهتر بشناسند و در این طرح مشارکت کنند تشکر می کنم.

لطفی افزود: از کسانی که تا کنون موفق به شرکت در این دریای خیر و احسان نشده اند درخواست می کنم در این روز های باقیمانده ی ماه رمضان و مخصوصا امشب که شب احیا هست به حد توانشان در اطعام نیازمندان و حمایت از ایتام و محسنین مشارکت داشته باشند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: افرادی که قصد اهدای اقلام جهت اطعام به نیازمندان دارند می توانند با دفاتر کمیته ی امداد و مراکز نیکوکاری این نهاد که در محلات مستقر هستند تماس بگیرند و بدون نیاز به مراجه به این مراکز همکاران ما این اقلام را از آنها دریافت می کنند.

وی افزود: افرادی که می خواهند به صورت نقدی بدون مراجعه کمک کنند می توانند از طریق سامانه  #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* وارد شوند و مبلغ مورد نظر خود را واریز کنند.

لطفی تشریح کرد: آخرین کاری که ما در ماه رمضان دنبال خواهیم کرد دریافت و ساماندهی زکات فطریه است که مومنان پس از پایان یک ماه بندگی آن را برای نیازمندان پرداخت می کنند. ما گروه های نیازمند را بر اساس میزان نیاز شناسایی کرده ایم و پس از جذب زکات فطریه آن را در اختیار نیازمندان قرار خواهیم داد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !