چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

کرونا هم چنان جان می گیرد

کشمیری گفت: 6 مورد فوتی دیگر ناشی از ابتلا به کرونا، ۳ آقا با ۷۰، ۶۸ و ۳۳ سال سن با سابقه بیماری قلبی، کلیوی و فشار خون ۳ خانم با ۸۸، ۷۳ و ۶۸ سال سن با سابقه بیماری قلبی، مغزی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.

آخرین اخبار
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۴۴۵ نفر است.

او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۴ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶۶ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۱۱۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد تست کرونای ۹۹ نفر از آن‌ها مثبت بوده است.

کشمیری با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۵۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستندکه از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

 او درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۶ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۳ آقا با ۷۰، ۶۸ و ۳۳ سال سن با سابقه بیماری قلبی، کلیوی و فشار خون ۳ خانم با ۸۸، ۷۳ و ۶۸ سال سن با سابقه بیماری قلبی، مغزی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر  افزود: تا کنون ۱۰۵۱ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

کشمیری بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۴۷۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !