چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر به مناسبت هفته کار و کارگر

عبدالمجید دراهکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهردر آستانه ی هفته ی کار و کارگر این روز را تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت منتشر کرد.

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالمجید دراهکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهردر آستانه ی هفته ی کار و کارگر این روز را تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت منتشر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد.

نامگذاری ۵ لغایت ۱۱ اردیبهشت به عنوان “هفته کار و کارگر” فرصتی را فراهم کرده است تا اهمیت کار و تلاش و کرامت کارگران شریف که نقش بی‌بدلیلی در خودکفایی و استقلال اقتصادی کشور از خود نشان داده‌اند، مورد تجلیل و تکریم قرار گیرد.

بی تردید نقش جامعه شریف کارگران در به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد کشور، رونق تولید و نهایتا حفظ استقلال و آزادی ملت بزرگ ایران اسلامی، نقشی خطیر است؛ با توجه به شرایط خطیر کشور، تحریم های حداکثری اعمال‌شده، تبعات بیماری کرونا، حوادث غیرمترقبه و تبعات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها, جامعه کارگری همچون گذشته با تعهد و مجاهدت خالصانه خود, چرخه اقتصاد کشور را به تحرک و جنبش واداشته و در سالی که بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب به سال ” تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها ” نامگذاری شده است، راهی می پیماید که فردایی شکوهمند را نوید می دهد.

اینجانب این هفته را به خانواده بزرگ جامعه کار و تولید استان تبریک عرض نموده و امید است با تلاشی فراگیر و بهره‌مندی صحیح از اندیشه‌های نو و هنر بازوی کارگران شاهد تحقق آرمان‌های والای انقلاب باشیم.

عبدالمجید دراهکی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !