چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون سیاسی سپاه امام صادق علیه السلام:

نیروهای انقلابی حواسشان به نفوذ عناصر حلقه ی انحرافی باشد

رضایی گفت: حلقه انحرافی تلاش دارد در استان‌ها با تقویت عناصر خود و نفوذ آنها در بدنه نیروهای انقلابی ، تشتت و چند دستگی ایجاد نماید البته ایجاد اختلاف بین وفاداران به نظام از کارهای حلقه انحرافی است که در این زمینه با عوامل فتنه ۸۸ هم پوشانی خاصی دارند.

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمدرضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق علیه السلام در مصاحبه با سپاس گفت: نیروهای انقلابی حواسشان به نفوذ عناصر حلقه ی انحرافی باشد.

رضایی بیان کرد: حلقه انحرافی تلاش دارد در استان‌ها با تقویت عناصر خود و نفوذ آنها در بدنه نیروهای انقلابی ، تشتت و چند دستگی ایجاد نماید البته ایجاد اختلاف بین وفاداران به نظام از کارهای حلقه انحرافی است که در این زمینه با عوامل فتنه ۸۸ هم پوشانی خاصی دارند.

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر افزود: اگر چه فتنه و انحراف به ظاهر مواضعی علیه هم دارند ولی در باطن مثل دولبه ی یک قیچی، علیه وفاداران به نظام عمل می کنند. از شاخص های مهم این روزهای انحراف ،تلاش برای مطرح نمودن خود جهت سمت و سو دادن به تحولات سیاسی است که باتوجه به گذشته این حلقه ی انحرافی ،بایستی نسبت به ماهیت و خطر بزرگ این تفکر برای کیان کشور و انقلاب، تبیین و افشاگری کرد.

وی اشاره کرد:  بررسی گذشته وابستگان به این حلقه انحرافی و مواضع آنها برای شناخت بهتر آنها بسیار مهم هست مخصوصا نوع مقاومت وحرکت متضاد این تفکر در مقابل تذکرات رهبر معظم انقلاب، مبنای خوبی برای شناخت بهتر این حلقه هست ونیز شناخت بهتر کسانی که بخاطر حفظ قدرت حاضر به کوچکترین موضع در مقابل این حلقه ی انحرافی نبودند.

رضایی تشریح کرد: در تحولات سیاسی پیش رو جریان فتنه و انحراف مثل دوبال برای تقویت همدیگر حرکت می کنند که جریان انقلابی باید از نفوذ عناصر انحرافی در جمع های خود جلوگیری کند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !