چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تلاش رئیسی معاون وزیر بهداشت برای حذف طرح شهید سلیمانی در امر مقابله با کرونا؛

فشار دولت به نمکی برای پایان طرح شهید سلیمانی

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا دستاوردهای بسیج در عرصه مقابله با بیماری کرونا را زیر سئوال برده و این موضوع باعث درگیری وی با رئیس بسیج جامعه پزشکی شده است.

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از شبکه های اجتماعی؛ شنیده ها و گزارش های رسیده میدانی از منابع مختلف و کانال‌های خبری حاکی‌ است که : در جلسه ای با حضور وزیر کشور، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا دستاوردهای بسیج در عرصه مقابله با بیماری کرونا را زیر سئوال برده و این موضوع باعث درگیری وی با رئیس بسیج جامعه پزشکی شده است.

سعید نمکی وزیر بهداشت در جلسه ای عنوان کرده که دولت به وزارت بهداشت فشار آورده و گفته باید سپاه و بسیج از موضوع اقدامات مقابله ای با کرونا حذف شوند زیرا این نهادها کار «تبلیغاتی» در این مسیر انجام می دهند.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا هم در حاشیه یکی از جلسات کمیته عملیاتی ستاد کرونا در وزارت کشور با مسئولین سپاه و بسیج درگیری لفظی پیدا کرده و گفته است که باید بودجه ای که به بسیج و سپاه برای طرح شهید سلیمانی در امر مقابله با کرونا داده می شود قطع شده و اعتبارات آن به وزارت بهداشت داده شود.

گفته میشود علیرضا رئیسی که گرایش خاصی به دولت و شخص حسن روحانی دارد و در آستانه انتصاب به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور بهداشت و درمان است با انتقاد به شاهین محمد صادقی(رئیس بسیج جامعه پزشکی) و زیر سوال بردن دستاوردهای واضح طرح شهید سلیمانی، آن را طرحی هزینه زا اعلام میکند و میگوید باید اجرای این طرح متوقف شود و اعتبارات آن به وزارت بهداشت داده شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !