چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

توقیف خودروی حامل مواد مخدر در “دیلم”

فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 و کشف 346 کیلوگرم "تریاک" توسط ماموران انتظامی شهرستان دیلم خبر داد .

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حیدر سوسنی” بیان داشت: در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس، دو قاچاقچی مواد مخدر که از یکی از شهرستان های استان اقدام به تهیه یک محموله موادمخدر کرده و در حال انتقال آن به یکی از استان های همجوار بودند، شناسایی شدند.

وی عنوان داشت: طی یک عملیات منسجم،  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دیگر یگان های انتظامی با رصد دقیق محورهای خاکی  منتهی به استان “خوزستان” خودروی حامل مواد مخدر و خودروی اسکورت را شناسایی و با استفاده از وسایل مهار کننده آنها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۳۴۶  کیلوگرم مواد مخدر از نوع “تریاک ” کشف شد، اضافه کرد: در همین رابطه دو قاچاقچی دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ سوسنی از شهروندان خواست برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر  که همواره با هدف سودجویی های خود سعی در آلوده کردن جوانان جامعه به مواد مخدر دارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای خبر //


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !