چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تمامی فعالیت اداره کار و رفاه اجتماعی به صورت الکترونیکی قابل انجام است/ راه اندازی سامانه جویندگان کار به زودی

کشاورزی گفت: تمامی فعالیت اداره کار و رفاه اجتماعی به صورت الکترونیکی قابل انجام است و کارگران برای پیگیری مطالبات و انجام درخواست های خود از جمله اختلاف با پیمانکار یا کارفرما دیگر نیاز به مراجعه ی حضوری به این اداره ندارد وتمامی فرآیند ها به صورت الکترونیکی قابل انجام می باشد.

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مصدق کشاورزی مدیر کل اداره ی تعاون کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته کار و کارگر اظهار کرد: هفته ی کار و کارگر را به همه‌ی کارگران زحمت‌کش استان بوشهر تبریک عرض می کنم و از خداوند برای همه این عزیزان صحت و سلامتی را آرزو می کنم.

کشاورزی افزود: مهم‌ترین کاری که باید در اداره ی کار و رفاه انجام بگیرد این است که کارگران بتوانند با آرامش خاطر مطالباتشان را پی گیری کنند و خواسته های خود را محقق سازند در این راستا فرآیند های انجام کار ساده، روان و سهل شود و دستگاه های دولتی بتوانند عمده خدماتشان را به صورت الکترونیکی  ارائه کنند.

مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تمامی فعالیت اداره کار و رفاه اجتماعی به صورت الکترونیکی قابل انجام است و کارگران برای پیگیری مطالبات و انجام درخواست های خود از جمله اختلاف با پیمانکار یا کارفرما دیگر نیاز به مراجعه ی حضوری به این اداره ندارد وتمامی فرآیند ها به صورت الکترونیکی قابل انجام می باشد.

وی عنوان کرد: تمامی فرآیند های انجام کار در پورتال اداره ی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر تعریف شده است، همچنین در سامانه جامع روابط کار با همین عنوان می توانند در حوزه ی روابط کار درخواست های خود را دنبال کنند.

کشاورزی تشریح کرد: در حوزه ی اجتماعی و رفاه، کارگران می توانند از طریق سامانه ی حوزه ی اجتماعی این اداره در خواست های خود را دنبال کنند هم چنین در حوزه ی تعاون تمام فعالیت تعاونی ها از درخواست تا ثبت نهایی به صورت الکترونیکی قابل انجام می باشند.

مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  تاکید کرد: در این شرایط سخت کرونایی که نیاز هست مردم مراجعات خود را به بیرون از منزل و ادارات کاهش دهند ، اداره ی کار کلیه ی خدمات خود را به صورت الکترونیکی به متقاضیان ارائه می دهد و در همین راستا پیوسته سامانه های خود را به روز رسانی می کند.

وی تصریح کرد: کارگران می توانند کلیه ی گواهی های خود را از جمله گواهی هایی که در تایید صلاحیت های ایمنی و پیمانکاری همچنین بیمه بیکاری به صورت الکترونیک دریافت کنند.

کشاورزی گفت: سامانه جویندگان کار  در حال حاضر در حال راه اندازی می باشد و امیدواریم به زودی در شش ماه نخست سال امسال بتوانیم آن را در اخیتار کارجویان استان بوشهر قرار دهیم به این صورت که افراد متخصص زمینه ی تخصص خود را در سامانه ثبت کنند و کارفرمایی که به افراد متخصص نیاز دارند بتوانند به راحتی به این افراد دست یابند.

مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  بیان کرد: بعضی از شرکت ها مانند نیرگاه اتمی و پالایشگاه ها شرایط ویژه ای را برای به‌کارگیری نیروی های مورد نیاز خود قرار داده اند اما ما معتقدیم در وهله اول افراد بومی این منطقه باید در این پروژها به کار گیری شوند و کارهایی در دست اقدام هست که امیدواریم به زودی بتوانیم خبر های خوبی را در حوزه ی انرژی عسلویه به اطلاع مردم استان برسانیم.

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !