چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم به مناسبت هفته معلم؛

مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم گفت: منصب استادی در حوزه های علمیه که مرکز تعلیم معارف اهلبیت علیهم السلام می باشد، توفیقی مضاعف است.

آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه به مناسبت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم گفت: مبنا و بنیان دین اسلام، تعلیم و تربیت است و معلمی یکی از شئون الهی است که در وجود انبیاء و پیامبران نهاده شده است تا رسالت تعلیم و تربیت را بر عهده گرفته و معلم بشریت باشند و به همین دلیل است که معلمی را شغل انبیاء نامیدند.

مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم در ادامه بیان داشت: ۱۲ اردیبهشت ماه یاد آور مجاهدت های علمی و فرهنگی معلمی است که به بذل علم و دانش و جان خویش در راه رضایت حق تعالی، الگو و اسوه اساتید و آموزگاران شد که بنیانگذار عظیم الشأن جمهوری اسلامی، علامه شهید مرتضی مطهری را درختی پر ثمر و فرزند خویش می داند که ایشان از ثمرات درخشان حوزه های علمیه بود و با در آمیختگی ایمان و عمل، اخلاق و عرفان به چهره ای درخشان برای راهنمای جامعه مبدل شد.

ایشان در خصوص جایگاه استادی در حوزه های علمیه گفت: قطعا در این میان نشستن بر کرسی استادی در حوزه های علمیه که مراکز تعلیم معارف بلند اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام و نشر معارف دین و تربیت عالمان عامل و سالکان مسیر وصل به ذات حق تعالی ست، توفیقی مضاعف است که شأنیتی ویژه و خاص دارد.

سلیمه بابایی نیا در پایان گفت: صمیمانه ترین تبریکات خود را نثار اساتید حوزه های علمیه به ویژه اساتید پر تلاش و سخت کوش مدرسه علمیه ریحانه النبی«س» کرده و با تأکید بر ضرورت توجه هر چه بیشتر رسالت های اساتید حوزه های علمیه، از خداوند منان طلب توفیق روز افزون برای اساتید مکتب علم و اندیشه امام صادق«ع» داشته و زحمات این عزیزان را ارج می نهم، باشد که در پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه در لحظه ظهور سربلند و خرسند باشید.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !