چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بخشدار دلوار:

تشکیل نشست ستاد مقابله با کرونا در بخش دلوار

آخرین اخبار
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

جلسه ستاد کرونای بخش دلوار با حضور  شهردار و شورای شهر دلوار،مدیریت درمان شهرستان تنگستان ،مدیریت هلال احمر شهرستان، دهیار بوالخیر ،مدیران تعاونی لنجداران دلوار و بوالخیر،سرپرستان مرکز درمانی دلوار ،بوالخیر و پهلوانکشی با تقدیر از سرپرستان مرکز درمانی بخش دلوار به ریاست بخشدار دلوار در بخشداری برگزار شد.

بخشدار دلوار هفته سلامت را تبریک و گرامی داشت و گفت:خدمات دولت در حوزه پزشکی در بخش دلوار پیشرفت قابل قبولی داشته که نیاز است به این روند سرعت بیشتری داد تا برخی از نواقصات رفع شود.

ایشان ضمن نگرانی از اشتغال مردم بخش دلوار در ارتباط ملوانان  با کشورهای حوزه خلیج فارس و ویروس جهش یافته هندی گفت: با همکاری نیروهای مرزبانی دریایی ، کادر درمان شهرستان و تعاونی های لنجداران .ورود تمام  ملوانان بعد از انجام تست سریع کرونا به محل اقامت میسر خواهد بود.

ایشان ضمن تاکید برحفظ تمامی پروتکلهای بهداشتی از سوی  مردم بخصوص ملوانان بیان نمود : همه لنجداران و ملوانان می بایست همکاری لازم را با کادر درمانی ، نیروی دریابانی و تعاونی لنجداران بخش داشته باشند و با سهل انگاران و خاطیان برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

بخشدار دلواردر ادامه گفت: محل نمونه گیری و کادر نمونه گیر با آموزشهای لازم  در جهت سهولت فرایند نمونه گیری در زمان ورود ملوانان توسط تعاونی لنجداران و مدیریت شبکه بهداشت و درمان تنگستان فراهم شده که بزودی فعالیت خود را در مبادی ورودی بنادر دلوار و بوالخیر آغاز خواهد نمود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !