پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دبیر ستاد استانی کرونا:

برگزاری هرگونه نشست و تجمع در استان بوشهر ممنوع است/ بیمارستان‌های استان ظرفیت پذیرش بیمار کرونایی ندارند

کشمیری گفت: تا اطلاع ثانویه هرگونه تجمع تحت هر عنوان در استان بوشهر ممنوع و کسی مجاز به برگزاری آن نیست. این اقدام قطعا باعث انتقال بیماری خواهد شد.

آرشیو اخبار
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری دبیر استانی کرونا در گفت و گو با سپاس، با اشاره به حضور چهره سیاسی در استان و برگزاری نشست، اظهار کرد: به عنوان دبیر ستاد استانی کرونا هیچ مجوزی برای هیچ گونه تجمعی جهت حضور چهره سیاسی در استان بوشهر صادر نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تا اطلاع ثانویه هرگونه تجمع تحت هر عنوان در استان بوشهر ممنوع و کسی مجاز به برگزاری آن نیست. این اقدام قطعا باعث انتقال بیماری خواهد شد.

کشمیری افزود: در حال حاضر با توجه به شرایط حساس، همه بیمارستان‌های استان بوشهر تکمیل است و هیچ گونه فضایی برای افزایش بیماری نداریم.

وی بیان کرد: به دلیل اینکه تجمعات در افزایش بیماری نقش آفرین هستند، امکان دارد استان را وارد بحران‌های پیش‌بینی نشده شویم. درخواست داریم هیچ‌ تجمعی، تحت هیچ عنوان برگزار نشود.

دبیر استانی کرونا تاکید کرد: به مسئولین مربوطه به جهت حضور یک چهره سیاسی در استان اطلاع داده شده است که درخواست داریم از نشست‌ها و تجمعات جلوگیری شود. فردی که باعث تجمع شود، در صورت افزایش بیماری باعث و بانی آن خواهد بود.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !