پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فایل صوتی ظریف از منظر خرداد۱۴۰۰؛

آیا دعوا سر لحاف انتخابات است؟

کارشناس مسائل سیاسی گفت: این نکته را در نظر داشته باشید که دو مسئول مصاحبه کننده یعنی سعید لیلاز و حسام الدین آشنا یکی از حزب کارگزاران است و دیگری از حزب اعتدال و توسعه. شاید بخشی از دعوا سر لحاف انتخابات باشد.

آخرین اخبار
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

یعقوب ربیعی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با سپاس اظهار کرد: قبلاً نوشتم که اکثریت اصلاح طلبان به دو قسمت تقسیم شده اند: دسته اول اصلاح طلبانی که قائل به مشارکت در انتخابات با کاندیداهای حداکثری یعنی اصلاح طلب صد در صدی هستند. محوریت این جریان با مشارکتی ها و مجاهدینی ها است.

ربیعی افزود: گروه دوم اصلاح طلبانی که قائل به مشارکت در انتخابات با رویکرد پراگماتیستی یا عملگرایانه هستند. محوریت این جریان با دو حزب کارگزاران و اعتدال و توسعه است.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: دومین گروه معتقد است که مانند سال ۹۲ می توان با کاندیدای غیراصلاح طلب مانند لاریجانی هم در این انتخابات مشارکت کرد و پیروز شد. برخی سران ارشد دولت نیز به چنین رویکردی اعتقاد دارند.

وی تاکید کرد: هرچند فکت ها و خبرهایی دال بر تایید صددرصدی این نظریه وجود ندارد ولی می توان احتمال داد که منتشر کردن فایل صوتی ظریف کودتای گروه دوم علیه گروه اول باشد.

ربیعی گفت:  این نکته را در نظر داشته باشید که دو مسئول مصاحبه کننده یعنی سعید لیلاز و حسام الدین آشنا یکی از حزب کارگزاران است و دیگری از حزب اعتدال و توسعه. شاید بخشی از دعوا سر لحاف انتخابات باشد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !