پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سرهنگ سوسنی فرمانده جدید انتظامی بوشهر شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

آخرین اخبار
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در  مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر از خدمات سردار خلیل واعظی تقدیر و تشکر به عمل آمد و سرهنگ حیدر سوسنی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر معارفه شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر سرهنگ حیدر سوسنی طی حکمی توسط سردار اشتری به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی استان بوشهر منصوب شد.

سردار اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با  قدردانی از خدمات سردار خلیل واعظی در دوران خدمات فرماندهی انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: سردار واعظی پس از ۳۸ سال خدمات صادقانه و قابل تقدیر، امروز به افتخار بازنشستگی نائل آمده است .

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: جانشین ایشان که از امروز به عنوان فرمانده انتظامی استان بوشهر منصوب می شود، سرهنگ حیدر سوسنی از نیروهای توانمند ناجا می باشد.

وی افزود: سردار واعظی با تمام توان در شبانه‌روز در صحنه حضور داشت و سرهنگ سوسنی که از توانمندی بالایی برخوردار و برای همه کارکنان نیروی انتظامی استان بوشهر شناخته شده است، آشنایی کامل به مسائل دارد.در این مراسم فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام نیز از خدمات سردار واعظی تقدیر کرد و برای سرهنگ سوسنی آرزوی موفقیت کرد.

مراسم تودیع و معارفه سرهنگ سوسنی با حضور استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی استان  و مسئولان دولتی برگزار شد .

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !