یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کارشناس مسائل سیاسی؛

نیروهای جبهه ی انقلاب باید به وحدت برسند

یزدان شناس گفت: مطالبه جدی که از نیروهای جبهه ی انقلاب وجود دارد این است که به وحدت برسند و از حرکت به سمت تفرقه خودداری کنند.

آخرین اخبار
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

تیمور یزدان شناس کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با سپاس گفت: با توجه به دلخوری و نارضایتی مردم از قوه مجریه و تبلیغ دشمنان نظام مبنی بر عدم مشارکت مردمی در انتخابات ارزیابی من این است که همه علاقه‌مندان نظام علی رغم همه مشکلات به ندای رهبری لبیک می گویند.

یزدان شناس افزود: لازم است اهمیت موضوع حضور در انتخابات با دمیدن روحیه امید به آینده در سطح جامعه ترویج شود.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: ترویج مکتب حاج قاسم و این که از ما چه می خواهد باعث می شود مردم ما نسبت به آینده ی این کشور حساس تر شوند و برای احیای تفکر سردار سلیمانی در جامعه در انتخابات به صورت گسترده شرکت کنند.

وی بیان کرد: مطالبه جدی که از نیروهای جبهه ی انقلاب وجود دارد این است که به وحدت برسند و از حرکت به سمت تفرقه خودداری کنند.

یزدان شناس بیان کرد: تشکیل کابینه انقلابی با استفاده از توان و کارآمدی‌ همه‌ی نیروهای انقلاب شامل افراد با تجربه و جوانان از سراسر کشور و پرهیز از تمرکزگرایی پایتخت نشینان می تواند مشکلات جامعه را حل کند و کارآمدی نظام را به اثبات برساند و ولبخند رضایت رهبری از خدمت به مردم  را مشاهده کنیم.

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: با توجه به سابقه آمریکا مذاکرات وین نتیجه خاصی برای مردم ایران نخواهد داشت.

وی افزود: در این شرایط سخت اقتصادی مردم به دنبال ناجی هستند و ممکن است رسانه ها و مخصوصا فضای مجازی جامعه را به سمت انتخاب افراد غرب زده به عنوان ناجی معرفی کنند لذا باید مواظب این فضاها باشیم.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: عملکرد اخیر احمدی نژاد به هیچ وجه قابل قبول نیست وامروز افرادی در کنار ایشان حضور دارند آدمهای سالمی نیستند. ایشان مهره سوخته ای است که بی جهت دست و پا می زند خداوند عاقبت همه را ختم به خیر گرداند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !