پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رئیس اتاق اصناف استان بوشهر:

واحدهای صنفی بوشهر چشم به راه حمایت مسئولان است

گراشی گفت: فعالیت گروه‌های شغلی۲، ۳ و ۴ در شهرستان‌های قرمز استان بوشهر از شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰  تا اطلاع بعدی ممنوع شده‌است که این تعطیلی بار مالی زیادی روی دوش اصناف گذاشته است.

آخرین اخبار
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مصطفی گراشی رئیس اصناف بوشهر؛ با اشاره به لزوم حمایت از واحد های صنفی استان بوشهر اظهار کرد: در این زمینه پیشنهادهایی به مدیریت ستاد کرونا استان بوشهر ارائه شده‌است که تحقق آن می‌تواند گره‌گشای مشکلات واحدهای صنفی باشد.

گراشی افزود: معافیت و تخفیف مالیاتی سال‌های۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ متناسب با رسته‌های مختلف صنفی، معافیت از پرداخت یا تخفیف قابل توجه در حق بیمه سهم کارفرما (بویژه در کارگاه‌های کمتر از پنج نفر با توجه به ویژگی‌ها و زمان تعطیلی هر رسته)، تخصیص تسهیلات بانکی کم بهره و دراز مدت با دوره تنفس طولانی و بدون مقررات دست و پاگیر اداری از جمله این پیشنهادها برای کمک به واحدهای صنفی بوشهر است.

رئیس اتاق اصناف استان بوشهر گفت: تعویق اقساط وام‌های بانکی، کاهش تعرفه‌های آب و برق، امهال چک‌های برگشتی و بخشودگی اجاره بهای واحدهای تجاری متعلق به واحدهای دولتی یا موسسه‌های عمومی غیر دولتی مانند هلال احمر، اداره اوقاف و امور خیریه، شهرداری‌ها از دیگر پیشنهادهای ارائه شده برای کمک به واحدهاط صنفی بوشهر است.

وی تاکید کرد: فعالیت گروه‌های شغلی۲، ۳ و ۴ در شهرستان‌های قرمز استان بوشهر از شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰  تا اطلاع بعدی ممنوع شده‌است که این تعطیلی بار مالی زیادی روی دوش اصناف گذاشته است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !