پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کاروان کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به روستاهای زلزله‌زده گناوه اعزام شد

مدیر قرارگاه جهادی امدادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به زلزله ۵.۹ ریشتر در گناوه گفت: کاروان کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به روستاهای زلزله‌زده شهرستان گناوه اعزام شد.

آخرین اخبار
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از تسنیم؛ علی جوادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر رسیدگی به نیازمندان و مددجویان در همه ابعاد اظهار داشت: خدمات‌رسانی به افراد آسیب دیده مورد توجه ویژه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است که در این راستا این نهاد از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵ میلیون بسته معیشتی در ۵ مرحله در کشور توزیع کرده است.

وی از توزیع یک میلیون بسته بهداشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به آسیب دیدگان از کرونا خبر داد و بیان کرد: در جریان زلزله ۵٫۹ ریشتر گناوه کاروان کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر به روستاهای زلزله‌زده شهرستان گناوه اعزام شد.

مدیر قرارگاه جهادی امدادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی سیار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با تمام امکانات در بیمارستان مسیح دانشوری آماده کار است گفت: کاروان‌های سلامت این ستاد به استان‌های کشور به‌خصوص استان‌هایی که دچار آسیب شده‌اند اعزام می‌شوند.

جوادی بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در زمان وقوع حوادث در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی به مناطق آسیب دیده اعزام و یار و یاور مردم در شرایط سخت است.

وی با اشاره به اینکه امروز بالاترین سرمایه اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اعتماد مردم است خاطر نشان کرد: این نهاد مردمی در کنار فعالیت‌های اجتماعی در بحران‌ها به‌عنوان یکی از دستگاه‌های پیشرو در کنار مردم حضور دارد.

مدیر کل ستاد فرمان امام (ره) استان بوشهر هم با بیان اینکه ۶۸۰ بسته معیشتی در اختیار همه خانواده‌های روستایی گناوه قرار گرفته است افزود: افزود: این بسته‌های معیشتی شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، سه بسته ماکارونی، رب گوجه فرنگی، حبوبات و روغن است.

سید محمد حسن تقی‌زاده ارزش هر یک از این بسته‌های معیشتی را حدود ۵۰۰ هزار تومان دانست و بیان کرد: در استان بوشهر از سوی بنیاد احسان اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون ۶۲ هزار بسته غذایی شامل ۴۲۰ تن برنج، صدها تن ماکارونی، رب گوجه فرنگی حبوبات و روغن  و ۱۸۰ تن مرغ و ۶۰  هزار عدد ماسک رایگان توزیع شده است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !