پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه

سردار سلامی شب گذشته در تماس تلفنی با فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر از اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه این استان خبر داد.

آخرین اخبار
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرلشکر حسین سلامی در این تماس تلفنی ضمن اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه بر استفاده از تمام ظرفیّت‌های موجود در سپاه برای کمک به مناطق زلزله‌زده و امدادرسانی به مردم در صورت نیاز، تأکید کرد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز در این ارتباط تلفنی ضمن تشکر از اعلام آمادگی فرمانده سپاه جهت کمک به زلزله‌زدگان این استان، گفت: گروه اولیه سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر جهت بازدید و بررسی میزان خسارات به این منطقه اعزام شده است که پس از بررسی‌های اولیه و نیازسنجی، نیازهای اولیه منطقه زلزله‌زده را اعلام می‌کنیم.

سردار علی رزمجو اظهار کرد: بسیجیان و گروه‌های جهادی بسیج استان بوشهر دقایقی بعد از وقوع این زلزله برای حضور در شهرستان گناوه جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان و اعزام به منطقه زلزله‌زده اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت نیاز به این مناطق اعزام می‌شوند.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم ‌ برای اعزام کمک‌ها و تیم‌های امداد سپاه استان بوشهر به منطقه زلزله‌زده نیز دقایقی پس از وقوع این زلزله انجام شده است تا در صورت نیاز، خدمات‌رسانی به مردم منطقه زلزله‌زده با سرعت بیش‌تری انجام شود.

حوالی ظهر روز گذشته زمین لرزه‌ای با شدت ۵٫۹ ریشتر بندر گناوه در استان بوشهر را لرزاند که خوشبختانه این زلزله خسارت جانی نداشت امّا وقوع بیش از ۵۰ پس لرزه باعث نگرانی مردم این منطقه شده است.

شدت این زلزله در مناطقی از استان‌های فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد نیز احساس شده است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !