شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تذکر نماینده دشتستان به رئیس جمهور؛

لزوم تعامل و همراهی بانک‌ها با بازاریان و اصنافی که در شرایط کرونا متضرر شده‌اند

 نماینده دشتستان در تذکری کتبی به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد و دارایی، بر لزوم تعامل و همراهی بانک‌ها با بازاریان و اصنافی که در شرایط کرونا متضرر شده‌اند تاکید کرد.

آخرین اخبار
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در این تذکر آورده است: از ابتدای شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی بر بازاریان و اصناف حاکم شده و این قشر همکاری‌های بسیار زیادی برای کنترل این ویروس با دولت داشته‌اند تا جایی که طبق برخی برآوردها ۳۰۰ هزار میلیارد تومان کاهش فروش داشته و در نتیجه هزاران میلیارد تومان متضرر شده‌اند.

ابراهیم رضایی افزوده است: در عین حال میزان وام تخصیص داده شده به اصناف بسیار کم و شامل بخش اندکی از این قشر شده است.

نماینده دشتستان تاکید کرده است: این روزها و در شرایطی که انتظار می‌رود دولت در پاسخ به همکاری بازاریان و اصناف تعامل بهتری با آنان داشته باشد، متاسفانه شرایط سخت‌تری از سوی بانک‌ها به این قشر تحمیل شده است. برخی بانک‌ها نسبت به دریافت مطالبات خود از بازاریان و صناف حداکثر سخت گیری را داشته‌اند و هیچ‌گونه همکاری با قشری که در ایام کرونا فداکاری کرده‌اند نمی‌کنند.

ور در بخشی از نامه نوشته است: لازم است به صورت روشن ضمن تدوین دستورالعمل همکاری بانک‌ها با اصناف در شرایط کرونا، همه بانک‌ها حداکثر همکاری را با اصناف داشته باشند و برای دریافت مطالبات خود آها را تحت فشار قرار ندهند و تسهیلاتی ویژه برای حمایت از بازاران و اصناف در این شرایط سخت قرار دهند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !